Horoskopy

Zneužívající znamení: TOP 3 manipulátoři horoskopu

Zneužívající znamení: TOP 3 manipulátoři horoskopu

Manipulátoři zneužívají své oběti, aby dosáhli svého. Manipulativní chování je někdy velmi těžké rozeznat, obzvláště, pokud se stanete obětí manipulací. Kromě toho, že je pravděpodobně nerozeznáte okamžitě, pravděpodobně pro vás bude velmi těžké se z područí manipulátorů vymanit.

  • váhy
  • štír
  • kozoroh

Váhy (23. září – 23. října)

Jedinci narození ve znamení vah jsou přirozeně okouzlující a mají diplomatické schopnosti na velmi vysoké úrovni. V interakcích reagují přesně tak, jak se očekává, ale nikdy to není ze strany vah nepromyšlený krok. Je vždy o několik kroků napřed, takže situaci a celou konverzaci dokáže zmanipulovat ve svůj prospěch. Například se dozví informace, které chtěla už dlouho vědět nebo se dostanou k povýšení. Váhy vědomě zneužijí svého postavení, aby dosáhly svého.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Pokud se štíři na něco upnou, jdou si tvrdě za svým. To platí zejména v případech, kdy chystají velkolepou pomstu. Pomstychtivost štíra je nekonečná a pokud mu někdo ublížil nezná slitování. Vědomě k pomstě využije nejbližší okolí své oběti, aniž by o tom věděli. O to bolestivější pomsta od štíra je. Díky své inteligenci dokáží přečíst tahy ostatních na několik kol dopředu, což znamená, že je připraven na každou situaci, a má v záloze další plán.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení kozoroha, mají manipulaci a zneužívání lidí v malíčku snad nejvíce z všech. S lidmi manipulují jednoduše jako s figurkami na šachovnici. Díky tomu se jim daří dosahovat jednodušeji svých cílů. Nejhorší na tom je, že pokud jsou při manipulování přistiženi, dokáží ze sebe dokonce udělat oběť nebo se snaží dokonce tvrdit, že dělali dobrý skutek. Kozorozi jdou zkrátka za svými cíli bez ohledu na pocity ostatních či oběti, které musí přinést.