Horoskopy

Ztracená znamení: TOP 4 největší snílci zvěrokruhu

Ztracená znamení: TOP 4 největší snílci zvěrokruhu

Únik do světa fantazií je občas potřeba, aby se člověk z toho reálného úplně nezbláznil. Jenže, když se začnete do svého alternativního světa vydávat příliš často, s téměř jistotou se v reálném světě začnete ztrácet. Která ze znamení zvěrokruhu propadla snění v alternativních světech?

  • beran
  • blíženci
  • lev
  • ryby

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana touží po zábavě a dobrodružství. Jsou velkými plánovači budoucnosti, aby si ujasnili své cíle. Ve svých myšlenkách si pak představují, jaké to bude až… se jim něco povede. To je pohání k lepším a lepším výkonům, díky kterým svých cílů pomalu ale jistě dosahují. Své sny si pak mění postupně na realitu.

Blíženci (22. května – 21. června)

V hlavách blíženců spolu neustále bojují dva jedinci, kterými jsou dobré a zlé dvojče. Díky tomu mají ve hlavě pěkný zmatek a na venek působí jako schizofrenní jedinci, protože jsou často velmi zmatení. Je to právě jejich zvídavost, která je táhne do říše snů, ve které mohou objevovat nové zážitky.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva se snaží vždy hledat inspiraci, aby mohli zaujat své okolí. Ve svém světě si tedy představuje nejrůznější scénáře a reakce lidí, které pak převtělí do reality. Občas pak působí zmateně a ztraceně, jako by mu vypadl scénář, pokud reakce publika není taková, jakou očekával, resp. si ji představoval.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby mají vytvořený komplexní alternativní svět, ve kterém čerpají energii pro to, aby mohli být vrbou ostatním a nasávat veškerou negativní energii. Mají sklony upínat se k fantazijním bytostem a bývají díky tomu často za podivíny. Jejich světu nikdo moc nerozumí a v tom reálném jsou ztracení.