Horoskopy

Hlučná znamení: TOP 5 nejhlasitějších jedinců dle horoskopu

Hlučná znamení: TOP 5 nejhlasitějších jedinců dle horoskopu

V každé partě se najde člověk, který je hlučnější než ostatní. Mluví nahlas a říká jednu historku za druhou. Takoví lidé bývají ve společnosti oblíbení, protože jsou zábavní, ale všeho moc škodí. Některým leze hlučnost těchto jedinců na nervy. Která ze znamení zvěrokruhu bývají nejhlučnější?

  • beran
  • lev
  • střelec
  • vodnář
  • váhy

BERAN (21. března – 19. dubna)

Beran oplývá velkým sebevědomím a je také velmi asertivní. Nebojí se tedy vyjádřit nesouhlas. Jsou také velmi dobře slyšet, pokud brání slabší, nebo se snaží hájit dobrou věc. Tito lidé nezajímají o to, co chtějí nebo nechtějí ostatní, prostě to řekne nahlas.

LEV (23. července – 22. srpna)

Lvi se snaží upoutat pozornost za každou cenu. Dbají tedy usilovně o tom, aby byli nejen vidět, ale také slyšet. Budou se smát vašim vtipům, aby se po nich lidé otáčeli. Stejně tak budou chtít být slyšet v diskuzích o nejrůznějších tématech, aby vyjádřili svůj názor.

STŘELEC (22. listopadu – 21. prosince)

Jedinci narození ve znamení střelce jsou hlasití, protože si uvědomují, jak zřetelně je potřeba vykládat jejich zábavné historky, které tak všichni milují. Rádi zkoušejí nové věci a nedokáží skrýt radost z toho, že je nová činnost baví. Budou se hurónsky smát a křičet, protože se nedokáží ovládnout.

VODNÁŘ (20. ledna – 18. února)

Vodnář si je velmi dobře vědom svých schopností pro vedení lidí. K dobrým vůdcovským schopnostem patří také silný hlas, který vzbudí respekt. Jen tak je možné vést lidi tak, jak je potřeba. Svou horlivostí, ale mnoho lidí odrazují a někdy je těžké s vodnářem spolupracovat.

VÁHY (23. září – 22. října)

Jedinci narození ve znamení vah projevují hlasitostí emoce, protože je umí jen velmi těžko potlačit. I když jsou rozenými diplomaty, občas jsou hlasití i v diskuzích, kdy mají opačný názor než protistrana. Pokud váhy napomenete, aby se ztišily, pravděpodobně je velmi rozčílíte.