Horoskopy

Samotářská znamení zvěrokruhu: těchto 5 společnost nevyhledává

Samotářská znamení zvěrokruhu: těchto 5 společnost nevyhledává

Zatímco některá znamení společnost k životu vyloženě potřebují, najdou se mezi námi i tací, kteří si spíše užívají samotu. Těmto znamením je nejlépe, když mohou být jen sami se sebou jen s pár vyvolenými lidmi.

  • vodnář
  • štír
  • ryby
  • býk
  • rak

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou jednoznačně tím nejsamotářštějším znamením zvěrokruhu. Pokud se dostanou do společnosti, jsou spíše tichými pozorovateli a do debat se nijak více nezapojují. I na setkáních s přáteli se spíše zatoulají ve svých myšlenkách a vizích.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Samotářství štírů plyne z jejich tajnůstkářské povahy. Věří, že pokud se nebudou stýkat s příliš velkým množstvím lidí, zůstanou zahaleni v tajemnu, což jim velmi vyhovuje. Pokud už vyrazí do společnosti, pak spíše s lidmi, které si k sobě už pustili a kterým mohou věřit.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou neuvěřitelní snílci. Nejde o to, že by se nechtěli přátelit s jinými lidmi, ale potřebují prostor pro své snění. Milují být ve své vlastní realitě, což znamená, že jsou po většinu volného času sami, a přemýšlí o nejrůznějších kreativních a uměleckých nápadech.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci patří mezi konfliktnější znamení, proto je velmi těžké s nimi vyjít. Pokud se dostanou do konfrontace a někdo je zkritizuje, raději se vzdálí a v konečném důsledku úplně stáhnou ze společnost. Doma v jejich království je totiž nikdo kritizovat nebude, a tak je jim nejlépe.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou introverti, ale pokud s nimi najdete společné téma, rádi se vám otevřou. Ačkoliv nevyhledávají společenská setkání na večírcích nebo v klubech, rádi, pořádají setkání v pohodlí jejich domova, kde mohou ukázat svou pohostinnost.