Horoskopy

Sebestředná znamení zvěrokruhu: TOP 5 egocentrických jedinců

Sebestředná znamení zvěrokruhu: TOP 5 egocentrických jedinců

Já, já, já, já, já! Tímhle slovem začínají sebestřední lidé nejčastěji. Moc je nezajímají vyprávění ostatních, protože jsou přesvědčeni o tom, že jsou lepší než ostatní. Někteří mají díky postavení hvězd v okamžiku jejich narození větší předpoklad být sebestřednými. Která to jsou?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je absolutním synonymem sebestřednosti. Jsou orientovaní většinu času jen na sebe, takže se projevují někdy až sobecky. Rádi se ukazují, jen aby byli neustále středem pozornosti. Běda, jak se dotknete jeho ega, pak vás čeká v podstatě společenský konec.

Beran (21. března – 20. dubna)

Beranova sebestřednost je dána už jen tím, že je označován za přirozeného vůdce všech znamení. Razí cestu všem ostatním, což vede k velkému tlaku na berana, že musí být ve všem nejlepší. Pokud se sebou berani nejsou spokojení, jejich ego požaduje obdiv alespoň ostatních.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Ego štíra nesnese, aby v jeho blízkosti byl někdo silnější nebo moudřejší, než jsou oni. Pokud se tak stane, začnou manipulovat a intrikovat, aby se takového člověka zbavili. Nejraději se tak obklopují lidmi, kteří nebyli tak obdařeni, aby se mohli cítit jako pánové tvorstva.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci patří nejen mezi nejtvrdohlavější, ale také mezi nejvíce sebestředná znamení. Vyplývá totiž z jeho zatvrzelosti. Pokud se pro něco rozhodnou, je to rozhodnutí konečné bez ohledu na ostatní. Jsou také velmi majetničtí. To vše z nich dělá sobce a egocentriky.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci nejsou egocentriky jako jiná znamení v tomto článku. Zajímaje naopak, co dělají ostatní a jaké jsou nejnovější drby. Tyto pak šíří mezi své ostatní přátele, aby mohl sledovat, jak rychle se informace šíří. Jeho sebestřednost tedy spočívá ve snaze zabavit se na úkor druhých.