Horoskopy

Hádavá znamení zvěrokruhu: těchto 5 stále vyvolává spory

Hádavá znamení zvěrokruhu: těchto 5 stále vyvolává spory

Komunikovat, jejichž hranice asertivity dávno překračuje všechny meze, může být poměrně náročné. A nemusí jít jen o přehnanou asertivitu, ale také o komunikaci s lidmi, kteří nejsou dostatečně racionální, aby se nad problémem zamysleli, místo toho, aby ihned vyvolali konflikt, Těchto pět znamení má ale hádavost vrozenou a tak se konfliktu s nimi jen těžko vyhnete.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev půjde do konfliktu vždy, když narazíte na jeho slabé místo. Stanou se vašimi největšími protivníky a nikdy neustoupí. Kromě toho, že jsou schopni verbálně urážet, často překročí i hranice. Jediná šance na usmíření je omluva z vaší strany.

Býk (21. dubna – 21. května)

Lidé narození ve znamení býka, jsou jedním z nejtvrdohlavějších znamení. Pokud se s nimi dostanete do konfliktu, pak si pamatujte, že vám nikdy neustoupí, protože býci jsou přesvědčeni o své neomylnosti. Býci ve sporu klidně pokračují několik hodin, aby vám dokázali, že měli pravdu.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Se štírem se dostanete do konfliktu poměrně snadno. Štíři totiž využijí každé příležitosti projevit svou temnou stránku a v konfliktu vám řeknou věci, které mohou být velmi zraňující – na to jsou štíři přímo experti.

Blíženci (22. května – 21. června)

Lidé narození ve znamení blížence mají dvojí osobnost, a pokud narazíte na den, kdy jejich tělu šéfuje zlé dvojče, můžete velmi narazit, pokud uděláte něco nevhodného. Blíženci vybouchnou jako papiňák a budou řvát tak dlouho, dokud vám neprasknou ušní bubínky.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou často velmi ublížení, což může vést ke zbytečným konfliktům. Pokud cítí špatnou emoci, projeví se to na neustálém vyčítání všeho a neustálým vzdycháním, což dřív nebo později vyvolává konflikty. Všechny sváry jsou schopni probírat i několik měsíců zpětně, i když byly dávno vyřešeny.