Horoskopy

Paličatá znamení zvěrokruhu: kdo jde vždy hlavou proti zdi?

Paličatá znamení zvěrokruhu: kdo jde vždy hlavou proti zdi?

Tvrdohlavost patří mezi nejotravnější vlastnosti člověka vůbec. Tato znamení nikdy neustoupí, i kdyby si uvědomili, že udělali chyby. Díky této tvrdohlavosti je však často ohrožována existence přátelství a partnerských vztahů, protože nejsou schopni žádných kompromisů.

Býk (20. dubna – 20. května)

Možná pro vás bude překvapením, že nejtvrdohlavějším znamením není beran, ale býk. Jakmile se rozhodne, že se situace bude nějak řešit, už nikdy jeho rozhodnutí nezvrátíte. Díky své tvrdohlavost jsou ale býci schopni dosahovat skvělých výsledků jak na poli pracovním, tak partnerském.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozoroh není neracionální, když je tvrdohlavý. Stojí za svým názorem jen tehdy, když je skálopevně přesvědčen, že se nemýlí. Jsou ale schopni změnit názor, pokud svá tvrzení podložíte patřičnými důkazy, což bude pravděpodobně velmi složité. Svá tvrdohlavá rozhodnutí nejčastěji činí na základě svých bohatých zkušeností ze života.

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani jsou přirozeně tvrdohlaví v tom, že potřebují všem dokázat svou dominanci. Neustále potřebují soutěžit a jakékoliv pochyby o jejich schopnostech je dokážou neuvěřitelně rozčílit. Pokud se pro něco rozhodnou, je jim jedno, jak moc chladné je jejich rozhodnutí vůči ostatním.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou přímo posedlé samostatným rozhodováním. I když ví, že by se rada hodila, nemohou si pomoci a nikdy o ni nepožádají. Raději se rozhodnou špatně, než aby se rozhodovali na základě někoho jiného. Často svým rozhodováním ale ublíží nejen sobě, ale také ostatním ve svém okolí.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnář je přesvědčen o své genialitě. Jako jedno z mála znamení mají vize, které jsou silně pokrokové. Nepřijímají názory jiných, protože si většinou vodnáři myslí, že nejsou dostatečně chytří na to, aby jim mohli vůbec radit. Vše si nejraději dělají po svém jen podle svých přesvědčení.