Krása

Výrobce krémů odhaluje: Rozdíl mezi drahými a levnými je menší než si myslíte

Výrobce krémů odhaluje: Rozdíl mezi drahými a levnými je menší než si myslíte

Rozdíl mezi drahými a levnými krémy může být často menší, než by se mohlo zdát. Určitě se vám už stalo, že levnější produkt fungoval tak, jak jste potřebovala, zatímco dražší produkty byly s účinností na štíru. Výrobce krému odhaluje rozdíl mezi drahými a levnými produkty – je menší než si myslíte. 

1. Technologie výroby a složení

I levnější značky mohou vytvořit kvalitní kosmetiku, protože dokáží využít pokročilých technologií a umí provést kvalitní výzkum. Právě to umožňuje vyrobit produkty, které mají efektivní účinnost a obsahují kvalitní složky. V kosmetickém průmyslu můžete tedy najít i levnější krémy, které svým obsahem mohou těm dražším výrazně konkurovat.

Lidé stojící v laboratoři u mikroskopu.

2. Propojení s jinými zeměmi

V dnešní době se nezřídka vyrábí produkty v jiné zemi, než ve které jsou prodávány. Některé země jsou dostupnější na suroviny a levnější výrobní postupy, které umožňují výrobu kvalitních produktů i levnějším značkám, a to za použití technologií bez potřeby vysokého financování. 

3. Stále větší konkurence

Konkurence roste, a právě to nutí levnější značky, aby výrobu a volbu kvalitních ingrediencí do svých produktů nepodceňovaly. Spíše naopak, aby se snažily zlepšit své výrobní procesy a své produkty, co se týká kvality, účinnosti a designu a to vše posouvat na stále vyšší úroveň. Právě díky tomu máte možnost zakoupit levnější kosmetiku za přijatelnou cenu. 

4. Hodnocení na internetu

Dnes mohou zákazníci najít na internetu spoustu recenzí, ve kterých uživatelé konkrétních výrobků hodnotí jejich účinnost a další věci. Hodnocení mohou přispět ke zjištění, že levný produkt funguje, zatímco jeho dražší alternativa v účinnosti pokulhává. 

5. Vnímání produktu

Někteří lidé vyhledávají především produkty, které dobře vypadají v jejich koupelně. I když mají možnost zakoupit levný krém, který skvěle funguje, vyhnou se mu, protože jeho design neodpovídá jejich preferencím. Naopak, může se také stát, že je krém dražší, vypadá luxusně, ale jeho účinnost je všelijaká.

Krém v neoznačeném balení.

Výrobce krému odhaluje rozdíl mezi drahými a levnými produkty – je menší než si myslíte. Často totiž můžete narazit na levný krém, který má stejné účinky jako jeho dražší „sourozenec“, ale neimponuje zákazníkovi svým designem nebo se toho o značce, která jej vyrábí, mnoho neví. Jednoduše, až si budete vybírat krém, nedívejte se především na cenu, ale mrkněte na složení produktu, způsob výroby a najděte si hodnocení uživatelů v recenzích na internetu. Cena totiž nemusí vždy odpovídat kvalitě krému.