Horoskopy

Příkrá znamení: 4, s nimiž opravdu není snadné vyjít

Příkrá znamení: 4, s nimiž opravdu není snadné vyjít

I když je mnoho aspektů zvěrokruhu vnímáno veskrze pozitivně, existují také některá opravdu příkrá znamení, s nimiž to jejich okolí opravdu nemá lehké. Nejhůře se tito lidé projevují, když jsou nespokojeni nebo dotlačeni k bodu zlomu.

4 příkrá znamení

  • Váhy
  • Panna
  • Ryby
  • Kozoroh

Váhy (23. září – 22. října)

Jedinci ve znamení Vah často hledají uznání u druhých. Když se jim ho nedostane, mohou mít sklon k zahořklosti. Jejich touha po rovnováze a harmonii ve vztazích je tak silná, že se mohou cítit sklíčení a rozhořčení, když si připadají zrazení nebo nedocenění – a dají vám to poměrně příkře najevo (i když toho leckdy později litují). To se může projevit také pasivně agresivním chováním.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou známé svou analytickou a organizovanou povahou, ale jejich pečlivý smysl pro detail může být také jejich zkázou. Mají vysoká očekávání, a když věci nejdou podle plánu, mohou být arogantní a rozhořčené. Pro Panny je náročné přijmout chyby a často je pohání potřeba udržet si kontrolu. Když věci nejdou podle jejich pečlivě vypracovaných plánů, mohou se stát panovačnými a přehnaně kritickými.

Ryby (20. února – 20. března)

I Ryby patří mezi příkrá znamení, i když se často vyznačují citlivostí a empatií. Pokud jsou však nešťastné nebo se cítí zrazené, může být jejich hořkost obzvlášť jedovatá. Jedinci ve znamení Ryb mají tendenci držet své emoce na uzdě. A když jsou nakonec nuceni se svým problémům postavit, mohou být velmi kritičtí a nespokojení.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi dokážou působit stoicky a chladně, takže když jejich nespokojenost nebo zklamání vypluje na povrch, dokáže to jejich okolí snadno překvapit. Nejpříkřejší bývají ve chvíli, kdy mají pocit, že jsou jejich plány zmařeny nebo tehdy, když se jim zdá, že nemají svůj život opravdu pevně pod kontrolou.