Horoskopy

Pozérská znamení: u těchto 5 může býr každý čin pouhá póza

Pozérská znamení: u těchto 5 může býr každý čin pouhá póza

Hrají si na něco, co ve skutečnosti nejsou. Pozérská znamení se schovávají za pózy, které jsou u nich už naprostou samozřejmostí. Nikdy nevíte, co je pravda a co pouhá iluze vytvořená jen proto, aby před druhými vypadali dobře.

Pozérská znamení zvěrokruhu: TOP 4 kandidáti

Pozér je člověk, který se schovává za pózy. Každý jeho čin je jen naoko. Kdo patří mezi pozérská znamení a nejste na tomto seznamu náhodou i vy?

  • Štír
  • Lev
  • Kozoroh
  • Rak
  • Váhy

Štír

Štíři jsou mistři pozérství. Jen málokoho si skutečně pustí k tělu. Místo toho kolem sebe vytvoří zeď, za kterou se schovává a zpoza ní tiše pozoruje okolí, které následně hodnotí a soudí dle svých měřítek. U zrozenců tohoto znamení nikdy nevíte, kdy vám říkají pravdu a kdy jednají jen ve svém vlastním zájmu, aby dosáhli svého.

Lev

Asi nikoho nepřekvapí, že mezi pozérská znamení zvěrokruhu zařadíme také lidi narozené ve znamení Lva. Od tohoto znamení už se nějaké to pozérství a předstírání ku vlastnímu prospěchu tak nějak očekává. Lvi chtějí vždy a za jakékoli situace vypadat dobře, proto se často uchylují k lžím a přetvářkám.

Kozoroh

Kozorozi jsou sólisté myslící jen na své vlastní dobro a svůj prospěch. Tomu přizpůsobují své chování a vystupování mezi ostatními lidmi. Aby se zalíbili, nastaví kolem sebe falešný odraz a doufají, že za tuhle hranici nikdo nedohlédne.

Rak

Zrozenci Raka jsou velmi citově založení. Ve snaze se někomu zalíbit a získat si jeho pozornost často dělají pózy, které pro ně ani zdaleka nejsou přirozené. Nejsou to v hloubi duše zlí lidé, jen se někdy rozhodují na základě názoru druhých lidí. Aby se jim zavděčili, někdy přejdou od reality k vymyšlené póze, která nestojí na reálných základech.

Váhy

Stále nerozhodné, stále váhající – to je znamení Vah, které bohužel také patří mezi pozérská znamení zvěrokruhu. Tito lidé totiž často zaujímají nějakou pózu jen proto, že se hned neumí rozhodnout. Tak si dávají čas schováváním se za bariérou falešných póz a přetvářek.