Horoskopy

Skleslá znamení zvěrokruhu: tato 3 potřebují vaše pochopení

Skleslá znamení zvěrokruhu: tato 3 potřebují vaše pochopení

Máte ve svém okolí někoho, kdo je skleslý častěji než ostatní? Domníváte se, že je to způsobeno jeho znamením zvěrokruhu? A je to vůbec možné? Ano! Astrologové přisuzují každému z dvanácti znamení zvěrokruhu určitý soubor vlastností a jistou skleslost je nutné do těchto charakteristik rovněž započítat. Přečtěte si, jaká jsou tedy ona skleslá znamení.

Panna

Pátráte-li po odpovědi na otázku, jaká jsou ta nejvíce skleslá znamení zvěrokruhu, pak vězte, že právě Panny patří mezi horké kandidáty. Lidé narození ve znamení Panny rádi pečlivě promýšlí každý svůj krok. V momentě, kdy se cítí být pod tlakem, jednají emocionálně. Vystresují se a vnitřní nestabilita u nich vyvolá intenzivní pocit smutku, který jim znemožní jasně uvažovat. Snadno se jejich skleslé stavy přehoupnou do depresí. Na toto riziko by si Panny měly skutečně dávat pozor.

Býk

Ani Býci obvykle nejdou pro slzy daleko. Pláč pro ně představuje jakýsi únik před realitou. Své emoce prožívají naplno, avšak nedávají je příliš často na odiv. Proto se občas může zdát, že jsou emocionálně ploší, opak je však pravdou. Býci prožívají emoce velmi intenzivně, a to především ty negativní. Ve smutku se dokážou utápět i dlouhou dobu a ve chvíli, kdy u nich negativní rozpoložení převládne, je návrat k vnitřní stabilitě obtížný.

Váhy

Váhy ze všeho nejvíc touží ve svém životě po rovnováze. Pokud se jim harmonie a stability nedostává, stresuje je to. Nepříjemné situace se pro ně najednou stávají příliš emocionálně vypjaté. Váhy ztrácí pocit, že mají svůj život pod kontrolou, a to je pro ně velmi náročné. Sklouzávají ke smutnu a melancholii, z níž jim můžete pomoct jen podáním ruku a vyjádřením podpory. Pokud vidíte smutnou Váhu, nabídněte jí útěchu, protože sama se na vás určitě neobrátí.