Horoskopy

Radikální znamení: tato 4 vás nekompromisně zavrhnou

Radikální znamení: tato 4 vás nekompromisně zavrhnou

Z horoskopů se většinou snažíme vyčíst a zjistit pozitivní vlastnosti pro dané znamení. Pojďme si však ukázat i jejich stinnou radikální stránku. Toto jsou 4 nejvíce radikální znamení, která vás dokáží zavrhnout během vteřiny, pokud se jim znelíbíte.

Býk

21. 4. až 20. 5.

Býci patří mezi klidné a velmi rozumné jedince. To se však mění, pokud je podvede nebo zradí jejich partner. V takovémto případě se stávají nekompromisními a k situaci se postaví radikálně. Odstřihnou vás ze svého života. Pokud je jednou zklamate, cestu k jejich srdci už si nenejadete. Jejich důvěru si totiž nezískáte zpět a nebo jen velmi těžce. Býci se neumí vyrovnat se zklamáními a především s milostnými a řeší situace velmi radikálně.

Lev

23. 7. 22. 8.

Lvi jsou skvělými vůdci. Když je posloucháte, jsou benevoletní a dokáží přimhouřit oči. Nesmíte je však zastínit nebo odmítnout. V opačném případě se dostanete na jejich pomyslný „zakázaný“ seznam. Nečekejte však obří výbuchy emocí. Budou vás radikálně ignorovat a přestanete pro ně existovat.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Zrozenci tohoto znamení patří na první místo radikálních znamení. Štíři jsou nejvíce bezohlední ze všech. Svůj svět dělí na ty, se kterými mohou manipulovat a na ty, kteří se zkrátka nenechají. Ty poté nenávidí a při nejbližší příležitosti pocítí Štírovo ostré bodnutí. Triky a manipulace jsou součástí jejich chování. Když se nenecháte ovládat, začnou pomalu, ale radikálně jednat.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Pro toto znamení jsou charakteristické sklony k disciplíně a vytrvalosti. Za žádných okolností nesejdou z předem určené cesty. Mají dostatek sil na to, aby vás zadupali do země, pokud nebudete splňovat jejich očekávání nebo pokud tím získají prospěch pro sebe. Jsou neúprosní a radikální za všech okolností, ať se situace týká partnerů, rodiny nebo kolegů.