Horoskopy

Podrazáci podle zvěrokruhu: před těmito 4 se mějte na pozoru

Podrazáci podle zvěrokruhu: před těmito 4 se mějte na pozoru

Zatímco někomu můžeme plně důvěřovat, před jinými aby se měl člověk neustále na pozoru. Kdo jsou největší podrazáci podle zvěrokruhu a na koho byste si měli dát pozor?

4 největší podrazáci podle zvěrokruhu

Patříte k lidem, kteří se na druhých vždy snaží hledat jen to dobré? U některých jedinců se přílišná důvěra nevyplácí. Ba spíše naopak. Podívejte se teď společně s námi, kdo jsou ti největší podrazáci podle zvěrokruhu – možná někoho takového máte ve svém okolí.

  • Blíženci
  • Střelec
  • Štír
  • Ryby

Blíženci

Na absolutní špici všech podrazáků jsou Blíženci. Na první pohled se tito lidé tváří přátelsky a mile, na své okolí působí vstřícně a srdečně. Ale otočte se k nim zády a rázem se projeví jejich podrazácká povaha. Zrozenci Blíženců se doslova vyžívají v tom, když mohou zjišťovat a dále šířit pomluvy a drby. To je jejich záliba.

Střelec

Zrozenci Střelce se vyhýbají jakýmkoli konfliktům. Nevyhledávají hádky a doslova před nimi utíkají. I když mají tzv. máslo na hlavě a vědí, že něco provedli, uzavřou se před světem a dělají mrtvého brouka. Nereagují na zprávy, neodpovídají a jednoduše čekají, až to druhá strana nebude chtít řešit. Jsou to falešní lidé, kteří se hodně přetvařují jen proto, aby se zalíbili.

Štír

Podrazáci podle znamení jsou také lidé, kteří se narodili ve znamení Štíra. Jim se zkrátka nedá věřit, jsou to totiž mistři předstíraní a přetvářky. Působí nevinně, mluví na vás skrze sladká slovíčka, ale jakmile zjistí, že jim důvěřujete, pak s vámi budou manipulovat přesně tak, jak se jim to zrovna bude hodit. Štíři jednají jen ve svém vlastním zájmu.

Ryby

Kdo by to byl řekl, že na seznam podrazáků patří také Ryby. Tito jedinci jsou tzv. pasivně agresivní. Jejich nálada určuje, jak se chovají k druhým a jakým stylem s nimi jednají. Zrozenci Ryb se mohou tvářit přátelsky, ale v hloubi duše jsou velmi arogantní vůči druhým a také s nimi moc rádi manipulují ve svůj vlastní prospěch.