Krása

Nové parfémy: Které 3 hvězdy světového showbusinessu nabízí zajímavé vůně

Nové parfémy: Které 3 hvězdy světového showbusinessu nabízí zajímavé vůně

I v oblasti parfumérií se stále děje něco zajímavého. Nové parfémy od známých celebrit nenechávají na sebe dlouho čekat, takže zákaznice se mohou těšit ze svěžích a atraktivních vůní. Co na vás čeká v regálech těchto obchodů?

Merch jako jedna z možností, jak si udržet fanoušky

O fanoušky je třeba pečovat, takže řada celebrit vydává svůj vlastní merch. Nejsou to ale jen trička či propisky s potiskem. Patří k tomu i nové parfémy, které již nejsou doménou jen známých módních značek. Své vlastní vůně mají třeba i zpěvačky nebo oblíbené youtuberky či tiktokerky.

Billie Eilish

Do světa parfémů vstoupila i americká zpěvačka Billie Eilish. Její Eilish No.2 je smyslná a svůdná vůně italského bergamotu a květu jabloně. Jedná se již o její druhý parfém. Tento je v kouzelném flakónu ve tvaru ženského těla v kovově šedém, břidlicovém odstínu. Její první parfém s názvem Eilish vychází ze souznění vůní vanilky, jemného koření a kakaa.

Ariana Grande

Americká herečka a zpěvačka Ariana Grande se také vydala do oblasti nových parfémů. Ten svůj pojmenovala Thank U, Next. Už samotný růžový flakón v něžném vzhledu dokládá, že se jedná o vůni jemnou, přitom však svůdnou. Mohou za to zářivé tóny bílé hrušky, divoké maliny, okvětní lístky růží a kokos. Kdo si potrpí na sladší vůně, tak v té od Ariana Grande se určitě najde.

Charli D´Amelio

Kdo pravidelně sleduje TikTok, tak mu určitě neušel úspěch Charlie D´Amelio, která patří mezi nejoblíbenější influencerky. Zabrousila mimo jiné i do sféry parfumérií a nechala vzniknout svou vlastní květinovou a ovocnou vůni Born Dreamer. Co všechno parfém obsahuje:

  • v základu cedrové dřevo a jantar
  • v hlavě pak hrušku
  • v srdci jasmín.

Born Dreamer se hodí zejména pro mladá děvčata, protože podtrhne jejich dívčí něhu a hravé mládí. Pokud tedy nebudete vědět, čím potěšit svou pubertální dceru na Vánoce, tak vězte, že nové parfémy od známých osobností jí mohou udělat radost.