Krása a módaMóda

Kozačky nad kolena pro silná lýtka: vaše možnosti pro rok 2024

Kozačky nad kolena pro silná lýtka: vaše možnosti pro rok 2024

Vysoké kozačky vypadají tak lákavě a trendy! Pokud máte ovšem silnější lýtka, můžete na ně v podstatě zapomenout. Modely, které obvykle najdete v regálech obchodů sedí jen ženám s konfekčními rozměry. Jestliže si ale v roce 2024 skutečně toužíte pořídit kozačky nad kolena, jste tu správně! Připravili jsme si pro vás totiž hned tři tipy, kde ty nejlepší kozačky nad kolena pro silná lýtka koupit.

Obuv Zóna

Na webové stránce obuvzona.cz najdete všechny vysoké boty rozdělené do kategorií právě podle šíře lýtek. Obvyklé velikosti jsou označené jako M, na své si ovšem přijdou jak majitelky úzkých lýtek (XS) i těch silnějších (L, XL). V popisu boty se velmi užitečně dočtete i její šířku v oblasti lýtka, bohužel pouze pro jednu vybranou velikost. Počítejte však s větším finančním obnosem, který za boty zaplatíte. Ceny totiž začínají zhruba na dvou tisících a šplhají se výrazně výš.

E-shop pro Baculky

Další skvělou možností je eshopprobaculky.cz. Zde najdete výběr několika konkrétních modelů, které sednou všem ženám se silnějšími lýtky. Ceny jsou oproti Zóně o mnoho přívětivější, musíte však počítat s velmi omezených výběrem. Kozačky, které na eshopprobaculky.cz pořídíte, nejsou vyrobené z kůže, a proto neočekávejte přílišnou tvárnost. Syntetické materiály jsou totiž známé svou nepoddajností. Na druhou stranu, pokud si z omezené nabídky vyberete, a nové boty vám sednou, pak se můžete radovat z ušetřených tisíců.

Elite Shoes

E-shop eliteshoes.cz je skvělým kompromisem mezi předchozími dvěma možnostmi. V jejich nabídce najdete mnoho variant, jeden pár vás však vyjde zhruba na dva až dva a půl tisíce. Na stránce eliteshoes.cz pořídíte kozačky nad kolena pro silná lýtka všemožných značek a z rozličných materiálů, a proto si můžete zvolit přesně ten model, který bude vyhovovat právě vám. Velkým bonusem je tabulka, v níž se dozvíte obvod lýtka pro každou velikost i model zvlášť.