Horoskopy

Nelogická znamení zvěrokruhu: u těchto 4 logiku nehledejte!

Nelogická znamení zvěrokruhu: u těchto 4 logiku nehledejte!

Logika je skvělá vlastnost, těm, co jí mají příliš, však může škodit. Její nedostatek však život také právě neulehčuje. Patříte také k lidem, jejichž rozhodování jsou velmi často nelogická? Znamení zvěrokruhu, kterým nejvíc schází logika, odhalíme v dnešním článku.

Štíři

Lidé narození ve znamení Štíra bývají introvertní a jejich silnou stránku je silná vůle. Jsou odolní a vytrvalí, jen tak se nevzdají. Rádi si užívají příjemné a luxusní věci, nemají rádi, pokud se jim někdo snaží odporovat. Přestože by třeba byl názor druhých logický, Štíři jej odmítnou přijmout. Logika totiž nepatří mezi jejich priority.

Blíženci

Blíženci patří mezi znamení zvěrokruhu, která nemají ani špetku logiky. Milují mluvení o sobě a o svých zážitcích, postřehy ostatních je však nezajímají. Svoje příběhy si přibarvují lhaním tak intenzivně, že ani nedávají smysl. Nejsou schopni sledovat logickou návaznost svým prohlášení, a proto u druhých způsobují rozpaky. Zpočátku bývají zábavní, s postupem času vám ale začnou připadat otravní.

Raci

Raci jsou emocionálně nezralí a náladový. Jejich náladovost však není nic proti Beranům. Nevybouchnou, ale všechno negativní dusí v sobě. Jsou podezíraví a nedůvěřují druhým, což se negativně podepisuje na kvalitě mezilidských vztahů Raků. Logika a logické uvažování také nepatří mezi nejlepší vlastnosti Raka. Spíš, než v kanceláři je najdete u umění.

Ryby

Ryby mají vlohy k umění a hudbu milují již od dětského věku. Jsou velmi citliví na vlivy ve svém okolí a trpí přílišnou stimulací. Potřebují svůj klid a ticho, aby mohli nerušeně tvořit. Mohou uspět na poli umění, matematické a jiné na logice a číslech založené profese však pro ně nebudou nikdy to pravé. Ryby zkrátka patří mezi ta nejvíce nelogická znamení zvěrokruhu, a podle toho by měli hledat i své pracovní uplatnění.