Horoskopy

Tato znamení mají slabou vůli: TOP 3 „slaboši“ podle horoskopu

Tato znamení mají slabou vůli: TOP 3 „slaboši“ podle horoskopu

Ne všichni máme silnou vůli. Zařadili byste se spíše k lidem, kteří když si třeba něco zakážou, tak za žádnou cenu nepolevíte? Nebo o sobě víte, že si můžete říkat cokoli, ale svá předsevzetí stejně nikdy nedodržíte? Tato znamení mají slabou vůli – možná patříte mezi ně.

Tato znamení mají slabou vůli

Najdou se mezi námi tací, o kterých je známo, že jejich vůle není zrovna kdovíjaká. Tito jedinci nedodrží nic, co sami sobě slíbí nebo naopak zakážou. Ať už jde o hubnutí, dodržování stravy nebo třeba nekontaktování bývalých partnerů. Tato znamení mají slabou vůli:

  • Ryby
  • Rak
  • Blíženci

Ryby si neodpustí pomáhat druhým

Ryby jsou vysoce empatické znamení zvěrokruhu, které jako by snad bylo předurčeno k tomu, aby pomáhalo druhým. Zrozenci tohoto znamení na sebe často nakládají starosti lidí okolo sebe ve snaze jim ulevit a tzv. podat pomocnou ruku.

Co se pomoci druhým týče, Ryby zkrátka nedokážou říci ne. Kdykoli má někdo z jejich blízkých či přátel nějaké trable či starosti, jsou okamžitě připraveni pomoci. I když je toho na ně někdy moc a sami sobě slibují, že si toho na sebe nebudou nakládat tolik. Nikdy to nevydrží.

Raci se nedokážou odpoutat od bývalých partnerů

Pokud jde o lidi narozené ve znamení Raka, je o nich dobře známo, že co se týče emocí, prožívají je minimálně dvojnásobně silněji nežli kterékoli jiné znamení zvěrokruhu. Jejich slabá vůle se tak velmi často týká právě vztahů – zejména těch, které skončily.

Raci se nedokážou smířit s tím, když někoho ztratí. Pokud zažijí rozchod, dlouho se z toho vzpamatovávají. Jsou schopni se opakovaně ponižovat tím, že budou dolejzat za svými bývalými partnery a prosit je o druhé šance. V tomhle je jejich vůle opravdu hodně slabá.

Blíženci nevydrží s žádnou dietou

Mluvíme-li o dietách nebo nějakém cvičení ve snaze zhubnout, pak jsou to právě Blíženci, kdo nikdy nic takového dlouho nevydrží. Jsou to tzv. věční začátečníci, kteří u všeho vydrží maximálně týden nebo dva a poté se opět vrátí k zažité rutině.

Blíženci si neustále slibují, že teď už začnou, teď už to konečně dodrží. Ale jak už bylo řečeno – týden nebo maximálně dva a zase sklouznou k nezdravé stravě, protože jejich vůle je nedostatečně silná na to, aby v dietě pokračovali déle.