Horoskopy

Sklony k obezitě podle znamení: 3, která by se měla mít na pozoru

Sklony k obezitě podle znamení: 3, která by se měla mít na pozoru

Napadlo vás někdy, že znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili, může mimo jiné ovlivnit i vaši váhu? Hvězdy toho dokážou předurčit daleko více, než si možná dokážeme připustit. Podívejte se teď společně s námi, kdo má sklony k obezitě podle znamení.

Tito 3 mají sklony k obezitě podle znamení

Astrologie je opravdu tajemný „obor“, který v nás vyvolává mnoho otázek. Jednou z nich může být například i to, jestli hvězdy mohou ovlivnit sklony k obezitě podle znamení. A víte co? Něco na tom přeci jen bude a tahle trojice by se, co se váhy týče, měla mít na pozoru.

  • Býk
  • Rak
  • Beran

Býci si neodpustí dobré jídlo

O lidech narozených ve znamení Býka je velmi dobře známo, že jsou to požitkáři tělem i duší. Nedokážou si odepřít dobré jídlo, ba naopak to mají v hlavě nastavené tak, že co se stravy týče, dopřávají si to nejlepší a nevadí jim si za luxus i připlatit.

Býky velmi často potkáte v dobrých restauracích, kde si budou tzv. dávat do nosu. Milují různé degustace, často je uvidíte na nejrůznějších rautech, kde nutně musí ochutnat úplně všechno, co je před nimi na stole.

Raci jídlem zahání emoční nestabilitu

Sklony k obezitě podle znamení mají také lidé, kteří se narodili ve znamení Raka. Tohle znamení je emočně velmi vyspělé, dokonce můžeme říci, že pokud jde o emoce, Raci je prožívají minimálně dvojnásobně tak silně a intenzivněji, nežli kterékoli jiné znamení zvěrokruhu.

A to je právě kámen úrazu. Raci velmi často s pomocí jídla zahání svoji emoční nestabilitu. Jakmile se necítí ve své kůži, jsou třeba po hádce nebo po rozchodu, plácají tzv. páté přes deváté ve snaze se si po psychické stránce ulevit.

Berani se přejídají z nudy

Jakmile se Beran nudí, sáhne po něčem dobrém na zub, aby tuhle nudu rychle zahnal. Není se tak čemu divit, že i tito lidé mají sklony k obezitě podle znamení. Uvidíte je zobat něco dobrého u televize, kdy je jedno, jestli je sedm večer nebo tři hodiny ráno.

Berani si s pomocí jídla dělají zábavu. Místo toho, aby se zabavili nějak jinak, objednají si dovoz nějaké dobroty, pustí si televizi a poté jedí a jedí.