Horoskopy

Tato znamení se pomalu učí: tito 4, která mívají s učením problémy

Tato znamení se pomalu učí: tito 4, která mívají s učením problémy

Zatímco někomu učení leze do hlavy, jako když tzv. bičem mrská, jiný se nad učením trápí i hodiny a ne a ne si to zapamatovat. A je jedno, jestli jde o látku ze školy, nebo třeba nějakou dovednost v práci. Tato znamení se pomalu učí a získat nějaké nové znalosti či dovednost jim jednoduše trvá déle, nežli jiným.

Tato znamení se pomalu učí

Patříte k lidem, kteří se vlastně ani moc učit nemusí, protože jim všechno jde tak nějak automaticky samo od sebe? Nebo se spíše řadíte k těm, kterým všechno trvá dvakrát tak déle, a na to učení nejste zrovna kdovíjak nadaní? Tato znamení se pomalu učí a kdo ví –  možná spadáte mezi ně.

  • Vodnář
  • Ryby
  • Blíženci
  • Panna

Vodnář

Vodnáři rádi „lelkují“ a dělají milion jiných věcí, nežli aby se soustředili na nějaké učení. Co se totiž učení čehokoli týče, Vodnáře to nebaví, jsou z toho znudění a otrávení. Raději budou dělat něco úplně jiného, nežli ležet nad učebnicemi, v knihách nebo manuálech. Učení je prostě nebaví a tečka.

Ryby

Jak je známo, Ryby žijí ve svém vlastním světě. Utíkají od reality do představ vytvořených ve své vlastní hlavě. Schovávají se v myšlenkách a často jim ta pravá realita utíká mezi prsty. Není se tak čemu divit, že pokud jde o učení, trvá jim to podstatně déle. Nesoustředí se, protože místo učení raději fantazírují nad svými vlastními myšlenkami.

Blíženci

I Blíženci se pomalu učí. Nikoli však proto, že by na to snad „neměli“ nebo že by to byli málo inteligentní lidé. Naopak. Blíženci jsou chytří, ale jejich hlava je neustále plná různých nápadů a jednoduše se nikdy nezastaví. Proto tito lidé nemají na učení pomyšlení, přemýšlí totiž nad věcmi, které chtějí zkusit nebo zažít.

Panna

Co se učení týče, i lidé narození ve znamení Panny tak trochu pokulhávají za ostatními. Proč tomu tak je? Panny jsou perfekcionistky, které musí mít všechno dokonalé. Jakmile se mají něco učit, nejdříve tomu předchází příprava, kdy si potřebují všechno potřebné správně urovnat, označit, vybarvit a podtrhnout. Teprve pak se jdou učit.