Horoskopy

Ustrašená znamení: TOP 5 nejbojácnějších jedinců

Ustrašená znamení: TOP 5 nejbojácnějších jedinců

Strach z toho, že se ztrapní nebo jen obyčejný stud. Která ze znamení zvěrokruhu má na základě svých povahových vlastností mají největší strach?

  • panna
  • rak
  • ryby
  • kozoroh
  • štír

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny na první pohled mohou působit velmi stydlivě. Jenže to není stud, ale dokonalé plánování. Jedinci narození ve znamení panny jsou nejprve pozorovateli. Současně zvažují a plánují, co řeknou, aby se neztrapnily a neudělaly špatný dojem.

Rak (22. června – 22. července)

Jedinci narození ve znamení raka jsou pozornými posluchači, které jako jedny z mála opravdu zajímá, co říkáte, což souvisí s jejich empatickou povahou. Než poprvé promluví dají si načas, protože se bojí, aby vás nestrašili a zbytečně se neuzavřeli sami do sebe. Mají také strach, že vás dostatečně nepodpoří, pokud vás nevyslechnou až do úplného konce.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou velmi citlivé na jakékoli vnější podněty. Necítí se příliš dobře ve společnosti mnoha lidí. Někdy v nich velká společnost vyvolává také strach. Ryby si nejsou příliš jisté samy sebou, což vede k tomu, že o sobě často pochybují. Mají strach, že nejsou dostatečné dobré.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jakmile kozoroh překročí brány svého zaměstnání stává se z něj velmi bázlivý jedinec. Není totiž příliš sociálně založený, což vede k tomu, že se často uzavírá do sebe. Jejich strach vyplývá z toho, že si uvědomují své postavení ve společnosti, což by si mohli poškodit, kdyby si trochu vyhodili z kopýtka a uvolnili se.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra mají velké obavy z toho, že jim někdo ublíží, což ani nemusí vycházet z jejich vlastních zkušenosti. Aby tomu zabránili uzavírají se do sebe a jsou pro ostatní tajemnými. Tato tajemnost ale není nic jiného než strach.