Horoskopy

Nepokorná znamení: tito 4 jedinci jsou příliš pyšní

Nepokorná znamení: tito 4 jedinci jsou příliš pyšní

Pýcha předchází pád. Jenže jedinci narození v těchto znameních jsou i v situacích, kdy jim byla prokázána chyba, zachovávají svůj postoj a neprojeví ani špetku pokory. Naopak se ještě rozčílí, že nemáte pravdu. Která znamení zvěrokruhu jsou nepokorná?

  • lev
  • kozoroh
  • beran
  • štír

LEV (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva jsou příliš hrdí sami na sebe, i když není kvůli čemu. Pokud je kdokoliv zkritizuje nebo neocení podle jejich představ, jsou velmi podráždění. Nikdy nepřiznají chybu jen proto, aby nevypadali, že si nejsou jistí svým postavením nebo svými znalostmi. Lvi by měli dát svou hrdost a své ego stranou a přiznat, že chybovat je lidské.

KOZOROH (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi jsou velmi ambiciózní a rádi se prezentují tím, jaký si vytvořili dokonalý život. Protože se snaží působit tak, že jsou ve všem nejlepší a hlavně samostatní, nikdy si neřeknou o pomoc nebo radu. Bylo by to pro nich jejich osobní selhání, kdyby se měli kohokoliv zeptat na postup. Jejich hrdost na to, co dokázala by byla pošpiněna.

BERAN (21. března – 19. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana se snaží být ve všem nejlepší. Pokud jim kdokoliv tvrdí opak, velmi to zraňuje jejich hrdost. Beran bude raději dělat práci svým způsobem, než aby přiznal, že někdo měl lepší způsob řešení než on. Ztratili by hrdost, kdyby se vědělo, že neměli ten nejlepší nápad. Pokora je to, co jim skutečně chybí.

ŠTÍR (23. října – 21. listopadu)

Štíři si nalhávají, že neselhali, přestože okolnosti nasvědčují opaku. Nechtějí se za žádnou cenu cítit sami před sebou hloupě, natož tak před ostatními, protože jsou příliš hrdí. Všechny dobře míněné rady berou jako útok na svoji osobu a nejsou ochotni je za žádnou cenu přijat s pokorou.