Horoskopy

Neloajální znamení zvěrokruhu: na tyto 4 raději nespoléhejte

Neloajální znamení zvěrokruhu: na tyto 4 raději nespoléhejte

Loajalita je velkou ctností člověka. Můžete se na něj spolehnout a vždy bude stát po vašem boku. Tato znamení se ve vašem životě pravděpodobně nezařadí mezi vaše nejvěrnější přátele, protože loajalita jim nic neříká.

Býk (21. dubna – 21. května)

Když si býk vybírá mezi lidmi, se kterými se bude bavit a bude s nimi v kontaktu, vytváří si v hlavě tabulku všech pro a proti. Pokud pro něj dané přátelství nebo vztah už nemá význam, a to zejména po finanční stránce, pak přátelství skončilo a vy se jen položíte otázku, jak se to mohlo vlastně stát?

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je zvyklý využívat lidi ve svůj prospěch. Pokud se jim budete hodit, budou se tvářit jako nejlepší přátelé, ale jakmile posloužíte jejich účelu, obrátí se k vám zády. Beran je kromě toho, že není obdařen loajalitou vůči ostatním, je také velmi sobecký. Pokud jste beranovi jednou pomohli a očekáváte, že se na něj můžete spolehnout na oplátku, pak se šeredně mýlíte.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh je obdobně jako beran velmi ambiciózní. Nebude se bát využít lidi ve svůj prospěch, ale rozhodně to od něj nikdo nečeká. Pro dosažení svých cílů se nebude bát použít ostatní, ale pokud půjde o zradu, ani minutu nezaváhá. Loajalitu zachovávají pouze k pár velmi blízkým jedincům a rodinným příslušníkům.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Lidé, kteří se narodili ve znamení štíra, jsou pověstní tím, že k sobě nikoho jen tak nepustí a jejich důvěru si musíte získávat velmi dlouho dobu. Jakmile se vám ale podaří jejich důvěru ji získat, je to závazek na celý život. Pokud štír ucítí jen náznak možné zrady (byť neoprávněně), pak budete mít jistě kudlu v zádech nakonec vy. Ujistěte se také, že nejde pouze o jednostranné přátelství.