Horoskopy

Ospalá znamení: 5 největších spáčů horoskopu

Ospalá znamení: 5 největších spáčů horoskopu

Šlofíček nikdy nikomu neuškodil a lidé narození v těchto znameních si jsou toho velmi dobře vědomi. Někteří přes den dřímají, protože dospávají bujarou noc, jiní mají prostě rádi spánek. Těchto pět znamení se řadí mezi největší spáče zvěrokruhu.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci nosí toulavé boty a jsou si dobře vědomi, že aby mohli zažívat dobrodružství podle jejich gusta, potřebují k tomu dostatek energie. To se jim však k tomu, že milují také noční život moc nedaří. Během dne tedy dospávají prohýřenou noc a v noci pak nemohou spát.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby se řídí heslem, že pokud je jim úzko, smutno nebo mají jakékoliv trápení, musí ho zaspat. Spánek je tedy pro ryby lékem na emocionální vypětí. Je ale také lékem na nudu. Takže když neví ryba co by, jde si prostě lehnout.

Býk (21. dubna – 21. května)

Lidé narození ve znamení býka jsou mistři ve šlofících. Je to vlastně jejich recept na pohodový život. Siesta býky nakopne k dalším výkonům, promyšlení některých záležitostí. Býci dbají také na to, aby dodržovali dostatečný spánkový režim.

Beran (21. března – 20. dubna)

Koná se ve městě nějaká akce? Tak vězte, že berana tam najdete taky, protože miluje společnost a večírky. To pak ale musí dohánět přes den. Beran se ale nezdráhá zdřímnout si před samotnou akcí, jen aby mohl sršet večer energií, jak je u něj zvykem.

Rak (22. června – 22. července)

Raci nebudou spát, pokud nebudou jejich blízcí v bezpečí domova. Co kdyby se totiž dostali do nesnází? Rak musí být připraven pomoci. To je hlavní důvod, proč dohánějí spánek přes den. Raci kromě tohoto také spánkem obdobně jako ryby zahánějí smutek.