KrásaMóda

Nejmodernější podzimní bundy 2023

Nejmodernější podzimní bundy 2023

Podzim je za chvíli tady a s ním přijde i čas, kdy je třeba si připravit garderóbu na chladnější dny. Nezbytnou součástí každé podzimní kolekce je samozřejmě bunda. Zajímá vás, které střihy neminou letošní podzimní trendy? Pokud chcete v roce 2023 vypadat stylově a zároveň být v pohodlí a teple, pak čtěte dále a inspirujte se. Přinášíme vám několik tipů na nejmodernější podzimní bundy.

Klasický křivák či kožená bunda

Kožené bundy byly, jsou a pravděpodobně i budou vždy v kurzu. V roce 2023 se však zdají být ještě populárnější. Kvalitní kožená bunda či přímo křivák je investicí, která vám při správné péči poslouží několik sezón. Můžete si vybrat tradiční střihy a černou barvu, nebo se pustit do experimentování s různými tvary a zářivějšími barvami. Kožená bunda dodá vašemu outfitu trochu rebelství a stylu.

S klasickým křivákem neuděláte chybu
S klasickým křivákem neuděláte chybu

Oversize kabát coby must have podzimního šatníku

Oversized kabáty jsou trendy už několik sezón a ani v roce 2023 nejsou žádnou výjimkou. Tyto kabáty jsou nejen pohodlné, ale také vypadají skvěle. Navíc je lze kombinovat takřka s čímkoliv. Můžete je nosit jak k džínám a teniskám, tak i k elegantním outfitům na večerní výlety. Pro podzim doporučujeme vybrat oversized kabát v neutrální nude barvě, který bude snadno kombinovatelný s různými kousky oblečení.

Oversize kabát můžete sladit s různými styly
Oversize kabát můžete sladit s různými styly

Zajímavou investicí bude kabát s vyšívaným vzorem

Pokud máte rádi výrazné vzory nebo dobře propracované detaily, podzimní kabát s výšivkami pak může být tou správnou volbou. V roce 2023 jsou v módě bundy a kabáty s různými geometrickými tvary, květinovými motivy nebo potisky zvířat. Můžete-li si dovolit vyšší investici, pak vsaďte na kabát s ručně vyšívanými motivy. Takový vám umožní vyniknout a přidá trochu originality do vašeho šatníku.

Za ruční vyšívání si připlatíte, ale budete mít originální kousek
Za ruční vyšívání si připlatíte, ale budete mít originální kousek

Udržitelné bundy z recyklovaných materiálů

Není vám životní prostředí lhostejné? Pak vsaďte na recyklované materiály. S narůstajícím důrazem na udržitelnost se stále více značek zaměřuje na výrobu bund z recyklovaných materiálů s ohledem na životní prostředí. Pokud vám záleží na planetě, zvažte investici do udržitelné bundy, která vám poslouží dlouhodobě a zároveň podpoří ekologický přístup k módnímu průmyslu

Pohodlí a styl v jednom nabízí pufované puffer bundy

Pufované bundy jsou stále velmi populární pro svou pohodlnost a schopnost udržet vás teplé i v nejchladnějších dnech. V tomto roce se puffer bundy objevují v různých provedeních od tradičních střihů až po luxusní kabáty s pevnou vrstvou izolace. Vybrat si můžete mezi různými barvami a střihy, takže určitě najdete ten pravý kousek pro svůj osobní styl.

Pufovaná bunda je poměrně nadčasovým kouskem
Pufovaná bunda je poměrně nadčasovým kouskem