Nezařazené

Nejvíc líná znamení horoskopu: Co říkají astrologové?

Nejvíc líná znamení horoskopu: Co říkají astrologové?

Snad všichni známe ten pocit, kdy se nám třeba celý den nechce nic dělat a nejraději ho proválíme. To ještě ale neznamená, že se jedná o lenost. A když je už řeč o lenosti, jak jste na tom podle hvězd vy?

Beran (21.3.-20.4.)

Berani jsou rození řečníci. To znamená, že srší energií téměř neustále. A to znamená jediné – do jejich slovníku nepatří slovo jako je prokrastinace. Berani se totiž neustále zaměstnávají, protože touží být na vrcholu.

Býk (21.4.-21.5.)

Býci jsou houževnatí lidé. Jejich tvrdohlavost je někdy ale může vyvést z míry, pokud vedou konflikt s několika lidmi. I Býci se snaží neustále věnovat nějaké práci, a to i když je nebaví. Lenost tak není něco, co byste u tohoto znamení hledali.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Blíženci jsou velmi upovídaní lidé, kteří jsou někdy trochu líní. Ale nepatří k těm nejlínějším znamení. Svou lenost totiž projevují selektivně, když vykonávají práci, která není nijak záživná.

Rak (22.6.-22.7.)

Raci pracují pomalu, a tak někdy mohou být označováni jako lenoši. Jejich kolísavá nálada totiž často ovlivňuje jejich produktivitu, což může být trnem v oku některých kolegů.

Lev (23.7.-22.8.)

Lvi jsou rádi středem pozornosti. Často však podceňují ostatní vrstevníky a zůstávají v ústraní. Snaží se to sice zakrýt svým šarmem a osobností, ale nelze vyloučit, že i Lvi si rádi zalenoší.

Panna (23.8.-22.9.)

Co je to lenost? Toto slovo v slovníku Pan rozhodně neexistuje. Nic nemohou dělat jen dobře, ale musí být ve všem nejlepší. Když dostanou nějaký úkol, výsledek pro ně musí být opravdu vyšperkovaný k dokonalosti.

Váhy (23.9.-23.10.)

Váhy žijí v rovnováze, a proto se nacházejí na hranici mezi leností a produktivitou. Když mají dostatek energie, zvládnou odvést svou práci na jedničku a udělat ještě něco navíc. Lidé narození v tomto znamení jsou extroverti a velmi přátelští, takže rádi podnikají skupinové aktivity.

Štír (24.10.-22.11.)

Štíři jsou lidé, kteří jsou poznamenání svým emočním životem, který se promítá do jejich pracovního života. Jinak jsou velmi odhodlaní a motivovaní. Pokud se ujmou nějakého úkolu, počínají si velice dobře a rozhodně se nezašívají někde stranou.

Střelec (23.11.-21.12.)

Střelci milují svobodu a skutečnost, že nad ní mají kontrolu. Práce od devíti do pěti pro ně prostě není. Nejde jim o to, aby si zalenošili, kdy chtějí, ale aby žili svůj život podle svých vlastních podmínek a představ.

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Kozorozi patří mezi nejméně líné lidi, kteří se věnují jen práci a žádné zábavě. Jsou velmi ambiciózní a lenost má v jejich životě jen zřídkakdy místo.

Vodnář (21.1.-20.2.)

Vodnář je velmi inteligentní a zvídavý, nemá rád všední a nudné pracovní scénáře. Nedokážou se vyrovnat s ničím, co není plné vzrušení a různých aktivit. Pokud mají pocit, že je práce pod jejich úroveň, můžete zapomenout na to, že by něco stihli včas.

Ryby (21.2.-20.3.)

Ryby jsou tak trochu roztěkané a snaží se soustředit na všechno, co se kolem nich děje. Mají natolik fantazie, že občas zapomínají na reálný svět a na úkor toho jim chybí motivace cokoliv podniknout. Nicméně nikdy si nepřipustí, že by v jejich životě vládla prokrastinace.