HoroskopyNezařazené

Nejhorší dvojice dle znamení: Těmto manželství nebude přát

Nejhorší dvojice dle znamení: Těmto manželství nebude přát

Hvězdy rozhodly o tom, že někteří lidé se k sobě hodí více a někteří méně. Pokud letos chystáte svatbu, možná vás bude zajímat, zda jsou hvězdy vaší lásce nakloněny. (Nebojte se, kdybyste náhodou zjistily, že nikoliv, máme pro vás pár tipů na to, jak nepřízeň hvězd překonat.)

Beran a Kozoroh

Tato dvě rohatá znamení k sobě moc nejdou. Jejich vzájemné soužití bývá obtížné, neboť každý má svou pravdu, každý chce prosadit svůj názor a ustupovat nehodlá nikdo. Přitom ve vztahu jsou kompromisy nezbytné.

Beran a Rak

Je známo, že Beran je otevřený a Rak uzavřený, a to nejde dohromady. Rak o svých trápeních nemluví, Beran zas hovoří o svých problémech a příliš často, ale nemá čas naslouchat druhým.

Pokud se pro svatbu rozhodnou partneři narození v těchto dvou znameních, měli by vylepšit především vzájemnou komunikaci. Rak se musí otevřít a Beran naučit naslouchat.

Býk a Lev

Býci a Lvi se neradi přizpůsobují. Mnohdy pro ně bývá snazší, když žijí sami, než když žijí v páru. Pokud se ale rozhodnout žít společně, je třeba, aby našli společný cíl a zájem.

Blíženci a Ryby

Kde je problém ve vztahu Blížence a Ryby? Blíženci se často rozhodují hlavou a Ryby srdcem. Jedno znamení je praktické a stojí nohama na zemi, druhé se vznáší v oblacích. Partnerský vztah je pro ně tedy velkou výzvou.

Vodnář a Býk

Vodnáři bývají nevypočitatelní a to Býky dráždí. Býci mají také málokdy pochopení pro volnomyšlenkářské a svobodomyslné Vodnáře. Žárlí a žárlivost bývá začátkem konce každého vztahu.

Tipy, jak na vztahu pracovat

Pokud jste právě zjistily, že se k sobě s partnerem příliš nehodíte, nezoufejte. Na každém vztahu lze pracovat. Základem je komunikace. Promluvte si s partnerem o tom, co se vám nelíbí a pokuste se společně najít řešení, které bude vyhovovat vám oběma.