Horoskopy

Nemilosrdná znamení zvěrokruhu: těchto 5 znamení má srdce z ledu

Nemilosrdná znamení zvěrokruhu: těchto 5 znamení má srdce z ledu

O nemilosrdných lidech je známo, že nemají kousek citu v těle. Jsou lhostejní vůči potížím nebo emocím ostatních lidí. Jak se jistě přesvědčíte, všechna znamení nejsou nemilosrdná ze své podstaty, ale jde o jakousi obranu jich samotných. Těchto 5 znamení s vámi nebude mít žádný soucit.

Rak (21. června – 22. července)

Tak jako je rak schopen milovat a být citlivý, stejně tak dokáže být nemilosrdný a nenávistný. To může být pro mnohé překvapením, ale pokud ublížíte rakovi a překročíte hranice, budou vás považovat za mrtvé. Nebudou se vám nijak mstít, ale zkrátka vás budou absolutně ignorovat. Vše dobré, co jste zažili, bude zapomenuto.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorohové se většinu svého života soustředí jen na pracovní výkon. K tomu, aby si zachovali profesionalitu často vystupují vůči ostatním chladně zcela obchodně. Projev jakýkoliv emocí považují za projev slabosti nejen u nich, ale i ostatních. Kozorozi se ani nebudou štít nemilosrdně manipulovat lidmi, aby dosáhli svého.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři neradi projevují emoce navenek. Emoce jim totiž jen zabírají mozkovou kapacitu, kterou raději využijí k jiným činnostem, například vymýšlení dalších vylepšení v domácnosti. Stejně tak vám nebudou ani vrbou, pokud se jim budete chtít s něčím svěřit. Věřte, raději by se vypařili, než se dostalo do této situace.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny se vždy snaží působit ve společnosti dokonale. Neustále přemýšlejí o tom, jak zaujmout lidi, nebo neudělat chybu, což může zatemnit jejich mysl a přehlíží tak některé věci. Díky tomu působí velmi chladně. Někdy panny nevyjadřují své emoce zejména ze strachu, že jim někdo ublíží.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci si jsou jako jing a jang. Jeden den budou milující a přátelští a další den budou odtažití až nenávistní. Ani jste se nemuseli ničím provinit. Pokud však ano, nesnažte se prosit o odpuštění. Raději blížence nechte vychladnout a počkejte, až se opět projeví hodné dvojče.