DalšíNezařazené

Elektronika, která přitahuje negativní energii: tyto 3 přístroje raději vyhoďte

Elektronika, která přitahuje negativní energii: tyto 3 přístroje raději vyhoďte

Negativní energie doma může vytvářet nepříjemnou atmosféru a ovlivňovat pohodu celé vaší rodiny. Zdroje této negativní energie mohou být také elektronické přístroje a způsobovat svou přítomností u vás doma nežádoucí konflikty v rodině, nečistotu, nepořádek a samozřejmě také každodenní hádky. Je důležité si uvědomit, jak důležité je doma vytvořit harmonické a pozitivní prostředí, které podporuje dobrou náladu, zdraví a úspěch vašich blízkých.

Zaprášená elektronika

Podle starodávného čínského učení feng-šuej přitahuje doma negativní energii cokoliv, co je zaprášené a zanedbané. Proto je důležité elektroniku s láskou opečovávat suchým hadříkem, utírat z ní prach a postarat se o to, aby se vždy leskla. Čistota vaší elektroniky se prakticky okamžitě odrazí také na vašem vnitřnímu pocitu a pozitivní energie na sebe nemusí nechat dlouho čekat!

Rozbitá elektronika

Dle feng-šuej by také ve vašem domově nemělo zůstávat to, co je rozbité. Patří sem tedy nefunkční elektrický mlýnek na kávová zrna, dosluhující mikrovlnná trouba nebo rozbitá myčka. Pokud můžete, zajistěte elektronice nutnou opravu a pokud ne, nekompromisně se jí zbavte, aby do vašeho domova nepřinášela negativní energii. Jestliže vás trápí nedostatek peněz a snažíte se fungovat i s rozbitým přístrojem, pečujte o něj nadále s láskou, jako kdyby byl nový.

Elektronika jako nevhodný dárek

Negativní energii bude přitahovat také elektronika a elektronické přístroje, které jste dostali darem od člověka, který vás nemá příliš v lásce. Jakmile totiž začnete tyto věci používat, můžete pociťovat negativní emoce a špatnou energii darujícího, ačkoliv jeho osoba není zrovna ve vašem domově přítomna. Pokud tedy z principu či ze zvyku každoročně obdarováváte blízké, které nemáte rádi, měli byste s tím ihned přestat, protože i vy tímto způsobem do jejich domovů přispíváte negativní energií, která je naprosto zbytečná.