Horoskopy

Dnešní horoskop – středa 14.2.2024. Lev by měl raději držet pusu, Štíry čeká zajímavá nabídka

Dnešní horoskop – středa 14.2.2024. Lev by měl raději držet pusu, Štíry čeká zajímavá nabídka

Beran

Při komunikaci s ostatními lidmi je třeba komunikovat laskavě a s porozuměním. Díky tomu můžete lidi získat na svou stranu a užít si spoustu nezapomenutelných okamžiků. V zaměstnání je třeba soustředit se na to pozitivní. Čeká vás náročné období, které ale můžete zvládnout. Přijímejte výzvy s optimismem. Blížíte se ke svým cílům. Po zdravotní stránce je nutné začít o sebe pečovat. Naplánujte si relaxační činnosti nebo rovnou zdravotní prohlídku.

Býk

Vaše šťastná čísla jsou pro dnešek 0, 4 a 1. Pokud chcete trochu více štěstí, hledejte červenou a zelenou barvu. Věnujte se činnostem, které povedou ke snížení stresu. Může jít o různé wellness procedury nebo nové koníčky. Váš partner vás podrobí zkoušce trpělivosti. Chová se jinak, než je pro něj obvyklé. Dejte mu prostor, protože se může potýkat s věcí, se kterou se zatím nechte svěřit. Můžete mu vyklidit prostor tak, že se vydáte na výlet s příbuznými.

Blíženci

Jste natolik vyrovnaní, že vás nemůžou zaskočit žádné výzvy. Konflikty v partnerství i zaměstnání zvládáte efektivně a s klidem. Zbytečně se nesnažíte být tím, kdo je za každou cenu v popředí. Víte, že váš čas přijde. V zaměstnání se vyhněte dennímu snění, protože to zpomaluje vaši práci a ruší vaše soustředění. Začněte konečně pracovat na svém imunitním systému. Jezte co nejvíce potravin bohaté na vitamíny C a E.

Rak

Máte tendence neustále se podhodnocovat. Sepisujte si proto situace, ve kterých jste byli úspěšní. Až o sobě zase začnete pochybovat, otevřete si své zápisky. Vaše tvrdá práce se vám brzy vyplatí. Dostali jste se už strašně daleko. Veškerá svá rozhodnutí si pořádně promyslete. Důvodem je to, že jste jen málo spojeni s realitou, a proto byste se mohli rozhodovat spíše intuitivně. To sice nemusí být vždycky na škodu, dnes je to ale nevhodné. Zaměřte se na své duševní zdraví.

Lev

Přitahují vás duchovní či charitativní témata. Pokud nemáte finance, která byste chtěli na tento účel vynaložit, můžete nabídnou alespoň dobrovolnou práci nebo věci, které jsou funkční a doma už je nepoužíváte. Nedostatek spánku může být způsoben nedostatkem pobytu venku. Neváhejte proto vyrazit na procházku do přírody. Můžete si s sebou vzít své přátele. V zaměstnání se nenechte natlačit do kvapné práce, která nebude bez chyb. Dejte si pozor na to, co říkáte. Může to být použito proti vám.

Panna

Nic vám nejde. Je obtížné se soustředit a uniká vám podstata věci. Ať už jde o manuální nebo duševní práci, všechno, co není důležité, raději odložte. Jako slon v porcelánu můžete postupovat též při snaze o urovnání vztahů. Zkrátka a dobře – dnes si můžete splnit mnohem více problémů, než které už máte. Nebojte se, jde jen o přechodné období. Brzy zase budete ve formě. Pokud chcete dělat něco smysluplného, namísto praktických záležitostí zkuste kreslení nebo třeba hraní s dětmi.

Váhy

Dnes se cítíte na dně, i když se vám nedaří příliš špatně. Mohou za to deprese, které se o vás pokouší. Na všem vidíte nejprve to špatné a negativní. Snažte se proto změnit svůj pohled na svět. S pozitivním přístupem vám všechno půjde mnohem lépe. Zapojte se do činností, které vám působí radost. V zaměstnání se vám daří, i když dnes bude dobrý nápad jít s proudem a příliš nevyčnívat. Nebojte se rozhovorů se svým partnerem nebo přítelem, působí jako léčivý balzám na vaši duši.

Štír

Čeká vás zajímavá nabídka, které nejde odmítnout. Nebojte se i nadále svobodně vyjadřovat myšlenky. Využijte svých kreativních nápadů. Dnešek ale bude též hledáním. Nevíte totiž, co chcete, zoufale se ale snažíte posunout. Možná bude lepší nechat věcem volný průchod. Když se totiž přestanete tolik snažit a ustoupíte, můžete najednou vidět věci jasně. Udělejte si proto krátké přestávky na lehké protažení nebo procházky.

Střelec

Dnešní energii byste měli investovat do svého duševního rozvoje. Stejně jako vaše tělo potřebuje potravu, také vaše mysl chce posílit. Může jít o různé vzdělávací kurzy nebo nové koníčky, u kterých se musí přemýšlet.  Pro vaše celkové zdraví je důležitý dostatečný spánek. Dnes rozhodně neponocujte a vyhýbejte se obrazovkám monitorů. Pomůže vám to lépe usnout. Pokud si navíc před spaním procvičíte relaxační techniky, uvidíte, že si skvěle odpočinete.

Kozoroh

Dostanete příležitost napravit své vztahy. Svými slovy totiž vždycky zasáhnete cíl. V zaměstnání dostanete úkol, ke kterému si budete muset dohledávat informace. Spíše než na internetové zdroje byste se měli spolehnout na ty, které se dají sehnat v knihovně. V případě potřeby se nebojte požádat o pomoc. Zapracujte na flexibilitě svého těla novými strečinkovými cviky. Můžete se též přihlásit na pilates.

Vodnář

Pokud nemůžete najít důležité informace, bude zapotřebí změnit strategii jejich hledání. Vyzkoušejte různé zdroje, nebojte se ptát i lidí, kteří by o dané záležitosti mohli něco vědět. V zaměstnání je třeba naslouchat svému vnitřnímu hlasu, který vám může poradit dokonce lépe, než jakékoli analytické uvažování. Nesnažte se za každou cenu vyniknout. Vaše dobré výsledky hovoří samy za sebe. Dobrý pocit dostanete v okamžiku, kdy si osvojíte základy ekologického cestování.

Ryby

Vaše šťastná čísla jsou pro dnešek 4, 3 a 2. Pokud chcete ještě více štěstí, oblečte si něco tmavě modrého. Vyhněte se přejídání nebo nadměrnému pití. Dnes máte tendence to se vším přehánět. Pokud máte nějaký návrh, nebojte se ho předložte, ale opět se vyhněte nucení ostatních k jeho realizaci. Nebojte se uznat, když je někdo lepší, než vy. Za každou cenu se snažte zůstat trpěliví, protože jedině tak budete mít dostatečně otevřenou mysl pro řešení nejrůznějších problémů.