Krása a módaVlasy

Nejúčinnější maska na vlasy: 3 tipy na výborné produkty

Nejúčinnější maska na vlasy: 3 tipy na výborné produkty

Maska na vlasy patří k produktům, které bychom měli všichni zahrnout do své každodenní vlasové rutiny. Zejména u delších vlasů totiž zkrátka nestačí používat jen šampón a kondicionér. Bez šamponu si patrně většina z nás nedokáže mytí vlasů vůbec představit a skutečnost, že by po důkladném vypláchnutí šamponu z vlasů měl následovat kondicionér je v dnešní době již známá. Ale co maska? Je důležitá? A jakou správně vybrat?

Nejúčinnější maska na vlasy

Pokud nějaký produkt perfektně sedí na vlasy vaší kamarádce, ještě to samo o sobě neznamená, že bude vyhovovat i vám. Nejúčinnější maska na vlasy se musí vybírat podle určitých kritérií. Někdo potřebuje cílit především na regeneraci vlasů, jiných se hodí spíš podpořit objem. Je to individuální, a proto musíte pořádně číst doporučení výrobce.

  • Ziaja
  • Bione
  • Kallos

Kondicionéry značky Ziaja, která se vedle vlasových produktů zaměřuje i na produkty z péče o tělo, jsou velmi levné, ovšem za pár desítek korun dostanete velmi dobrý produkt. „Obyčejná“ základní maska vás přijde zhruba na sedmdesát korun, můžete si ale pořídit i masku s příměsí olivového oleje, arganového oleje nebo kašmírových proteinů.

Další značkou, která se jistě hodí vyzkoušet je Bione, která opět nevyrábí pouze produkty vlasové péče. Zejména keratinová maska na vlasy od Bione se těší velké oblibě a přijde vás jen zhruba na sto dvacet korun. Objemem jsou tyto masky o něco málo větší než masky od značky Ziaja.

Pokud sháníte levnou ale účinnou masku na vlasy s dobrými recenzemi, pak jistě nesmíte vynechat značku Kallos, jelikož jejich kilové balení pořídíte kolem stovky. Obsahuje komplex živit, které vlasům dodají ztracený lest a vitalitu a zabraňují třepení konečků.