Móda

Nejmodernější tažky na pláž: Tento rok zazáříte na dovolené

Nejmodernější tažky na pláž: Tento rok zazáříte na dovolené

Abyste si mohli s sebou vzít na pláž všechno potřebné, tak se neobejdete bez praktické plážové tašky. Jaké tašky na pláž budou letos patřit mezi ty nejvíce trendy? To se dozvíte v tomto článku, který je výběrem těch nejlepších a nejpraktičtějších tašek, jež jsou určené k nošení věcí k moři či rybníku.

Ekologické materiály

Při koupi plážové tašky věnujte pozornost materiálu, ze kterého je ušita a z něhož jsou vyrobena její ucha. Zvolený materiál by měl by být dostatečně pevný a netrhat se ani při vyšším zatížení. Nejlepší je vybírat tašky z přírodních materiálů a dbát na to, aby rukojeť a dno byly dobře ušité. Na pláž jsou velmi vhodné tašky nejen z voděodolných materiálů, ale i z těch kterým nevadí dlouhodobé vystavení slunci – skvělá je kupříkladu BIO bavlna.

Pestrobarevné tašky na pláž

Ačkoliv černá barva bude samozřejmě vždy v módním světě číslem jedna, tak k plážové módě se příliš nehodí – přitahuje totiž nadměrné množství slunečního záření, proto je lepší dávat přednost světlým barvám. Tašky doporučujeme vybírat v pestrých barvách – vypadají stylově, velmi letně a poutavě, navíc svou tašku díky nim snadno najdete mezi pískem. Barvu plážové tašky lze také sladit s tónem plavek či přehozu, případně zvolit jiný odstín, ale tak, aby harmonicky splýval s ostatními barvami v plážovém outfitu.

Plastové a gumové tašky

Pokud je vaší prioritou, aby taška byla především lehká a snadno čistitelná, tak v tomto ohledu zaujímá prvenství plast, případně guma. Oba tyto materiály jsou totiž vysoce odolné vůči vlivům přírody, jimiž budou zákonitě na pláži vystaveny, a perfektně se dají kdykoliv vyčistit. Navíc pokud zvolíte průhledný plast, pak v tašce snadno vždy najdete právě požadovanou věc.

Pletené plážové tašky

Jestliže hledáte něco netradičního a zajímavého, tak to jsou právě pletené tašky, jež si buď můžete sami ručně vyrobit, případně pro které si můžete zajít do obchodu s módními doplňky. Vzhledem k účelu použití je ale určitě vhodnější, aby se na jejich výrobu používala výhradně lehká umělá vlákna nové generace, neboť ta nabízejí daleko praktičtější vlastnosti. Obohatit tašku můžete i zkombinováním s jinými materiály – například držadlem z pravé kůže.