Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 29.6.2023. Panny by měly navštívit lékaře, Štír může očekávat vášnivé vztahy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 29.6.2023. Panny by měly navštívit lékaře, Štír může očekávat vášnivé vztahy

Beran

Přitahují vás lidé a situace, ze kterých máte prospěch. Získáváte větší pocit sebedůvěry. Máte pocit, že se zlepšujete rychlým tempem. Také ostatní lidé jsou k vám přitahování. Mají tendenci ve vás probouzet nové pocity. Zaměřte se na činnosti, ve kterých uplatníte svůj zdravý rozum a smysl pro plánování. Na své přátele se můžete spolehnout. V případě nouze vám rádi podají pomocnou ruku a dobře poradí.

Býk

Chcete se držet především toho, co už dobře znáte. A nezáleží, jestli jde o osobní nebo profesní život. Všechno nové vás děsí a stresuje. Je možné, že právě dnes zavzpomínáte na staré vztahy, obzvláště ty, ve kterých jste se nemuseli příliš snažit. Ale právě kreativní způsoby zavedené do různých aspektů života by vám mohli prospět. Nesnažte se proto držet zajetých kolejí stůj co stůj. Pokud potřebujete napravit vztah nebo porozumět minulým problémům, je k tomu ideální čas.

Blíženci

Díky verbální komunikaci můžete dnes být velice zmatení. Slova říkají pravý opak toho, co čtete z pohybů osob kolem vás. Obzvláště zmatení můžete být v lásce. Lidé okolo vám jsou ale připraveni vám pomoci a nabít vás svou silnou energií. Zaměřte se zejména na praktické činnosti, protože to je oblast, na kterou jste orientování. Je načase čelit problému, který jste kdysi zametli pod koberec. Když se zaměříte na detaily, mohou se před vámi otevřít nové možnosti.

Rak

Ve financích je možné očekávat určité polepšení. Záviset ale bude na tom, jaké metody použijete. Dnes vítězí ty, které jste dosud nevyzkoušeli. Zkuste je zavést do svých pracovních postupů nebo svého podnikání a budou se dít divy. Jste otevření a sdílíte i intimní informace. Měli byste být opatrní, co komu říkáte, protože se to může otočit proti vám. Je ideální čas na to, začít si plnit své sny a cíle. Ujasněte si své priority a držte se jich.

Lev

Jste ochotní radit ostatním lidem a pomoci jim, když to potřebují. Pěstovat si dobré vztahy se vyplatí. Je to také způsob, jak můžete získat i nové přátele, kteří vám budou oddáni. Jste si emocionálně jistější a jsou vám jasné vaše city. Je proto lehké a přirozené rozhodnout se, s kým chcete nadále v životě pokračovat. Zaměřujete se jen na to, co je podstatné, díky čemuž si udržujete velmi dobrou hladinu energie. Může se objevit nevyřešený problém z minulosti.

Panna

Dnes můžete vidět lidi ze svého okolí soucitně. Díky tomu se vám může podařit pochopit jejich minulé činy. Kromě toho ale máte šanci porozumět lépe sami sobě. Je načase sdílet něco osobního s osobou, kterou důvěřujete. Pokud toužíte po změně ve svém životě, pak bude načase pro to něco aktivního udělat. Trpíte-li dlouhodobě nějakým zdravotním problémem, zajděte si co nejdříve k lékaři. Jedině on vám může pomoci problém odstranit.

Váhy

Obvykle na všech vidíte jen jejich dobré vlastnosti, dnes byste si je ale neměli příliš idealizovat. Díky tomu, že se zaměříte také na horší stránky svých, můžete poznat lépe sebe sama. S otevřeným srdcem se toho můžete hodně naučit také o vztazích. Jste dostatečně zodpovědní, což se projevuje také v pracovním životě. Váš zaměstnavatel si uvědomuje, jak důležitý pro něho jste. Je ideální čas žádat to, po čem toužíte.

Štír

Vaše osobní přitažlivost je vysoká, takže není divu, že dnes zažijete žhavý flirt. Zadaní Štíři by si měli vyhradit co nejvíce času pro svého partnera. Je to čas ideální na lásku! Můžete si užívat harmonii ve vztazích. Také vztahy na pracovišti jsou v pořádku a nehrozí žádný problém. Může pro vás být těžké soustředit se, pokud to dokážete, můžete dosáhnout určitého pokroku. Své nápady můžete sdílet s ostatními, jsou inspirativní.

Střelec

Vaši upřímnost a přímost ocení dnes zejména váš partner. Pro úspěšné vztahy jsou důležité zejména trpělivost a přijetí. Vidíte věci takové, jaké skutečně jsou. To je ideální příležitost k tomu, abyste se vrhnuli zejména na praktické záležitosti. Ve vašem okolí se může nacházet někdo, kdo vás velice přitahuje. Dnes ale nemáte dost odvahy na to, abyste mu vyjevili své city. Objeví-li se problém, vyčkávejte. Řešení může přijít samo.

Kozoroh

Vaše rozbouřené emoce se dnes dočkají zklidnění. Jste ve větším kontaktu se svými emocionálními vazbami a vnitřními vášněmi. Problémy jste ochotní řešit ihned. Vaše komunikace je rozumná a přímá, díky čemuž se vám povede zejména v týmových záležitostech. Je dobré napsat si své myšlenky a později se k nim vrátit. Problémy řešte logicky, organizovaně, krok za krokem. Těšte se na nejlepší výsledky.

Vodnář

Máte tendence přemýšlet nad svými pocity a uzavírat se přitom do sebe. V zaměstnání se zaměřujete na detaily, což je vlastnost, která se vám může velmi hodit. Vyplatí se udělat si dlouhodobé plány do budoucna. Začleňte do nich nejenom svá přání, ale také požadavky svých nejbližších. Vaše rozhodování usnadňují uspořádané myšlenky a to, že víte, co chcete. Jen tak dál!

Ryby

Jste ve vynikající formě, hrozí vám ale zranění nohou. Zaměřte se proto na sporty, u kterých nehrozí příliš vážná poranění. Víte, co je pro vás nejdůležitější. Věnujte se právě tomu a méně důležité projekty dejte stranou. Nemáte dost energie, abyste je splnili všechny. Važte si toho, co máte. Zejména váš partner potřebuje ujistit, že je pro vás důležitý.