KrásaPleť

Nejmodernější líčení 2023 – tipy podle posledních trendů

Nejmodernější líčení 2023 – tipy podle posledních trendů

Správné líčení dokáže vykouzlit doslova druhý obličej. S vhodným make-upem se cítíme sebevědoměji, přitažlivěji, a tak nějak celkově lépe. Jestliže se však chceme cítit i moderně a trendy, měli bychom následovat následující tipy na nejmodernější líčení roku 2023 podle posledních trendů!

Tvářenku umístěte pořádně vysoko 

Jak aplikovat tvářenku, aby líčení bylo moderní a trendy? Pekelně vysoko.

Štětcem umístěte tvářenku vysoko na lícní kost a vybarvěte více tváře nahoře. K linii čelisti se letos vůbec nemusíte dostat.

Tip!

Barvu tvářenky vždy volte dle odstínu své pleti. Světlejším typům bude slušet teplejší červený a růžový odstín, tmavým zas odstíny béžové a hnědé tvářenky.

Dopřejte svým rtům sytě červenou barvu

Trendem mezi celebritami se opět stávají červené rtěnky. Modelka Gigi Hadid dokonce umí červenou rtěnku skvěle zkombinovat s červeným oblečením. Inspirujte se a kombinujte také – na rty nanesete tmavě červenou, do ruky kabelku ve stejném odstínu.

Tip!

Trendem ve světě líčení je mat, proto na svá ústa aplikujte červenou matnou rtěnku.

Dodejte svým řasám nový barevný vzhled

A ne, nemyslíme tím aplikaci černé řasenky. Nejnovějším trendem jsou pastelové barvy. Nebojte se proto nalíčit své řasy fialovou, růžovou nebo modrou řasenkou.

Tip!

Jestliže zvolíte pastelové líčení řas, aplikujte na zbytek obličeje pouze jemný a nahý make-up. Zaměřte se na to, aby vaše obočí bylo dokonalé a víčka čistá bez očních stínů.

Oční víčka rozjasněte pomocí barev a třpytu

Top trendem v roce 2023 a zároveň vracející se módou budou křiklavé oční stíny, linky, třpyt a rave 90. let. 

Určitě jste si všimli kalhot do zvonu a džínových vzorů – to vše bylo trendy před téměř třiceti lety. Teď přichází na řadu líčení z té doby. 

Jestliže chcete být moderní, ukažte, že to umíte se svým make-upem. Jak na to?

  • oční víčka chtějí křiklavé pastelové barvy
  • oční víčka chtějí pastelové a barevné oční linky
  • oční víčka chtějí zářit pomocí třpytivých a lesklých stínů

Tip!

Inspirujte se bláznivým rave stylem líčení. Jak? Na horní víčko aplikujte modrý pastelový stín, na spodní víčko aplikujte fialový pastelový stín nebo v opačném pořadí. Vše zakončete černou tekutou oční linkou nahoře a černě nalíčenými řasy.