Móda

Nejmodernější dámské kraťasy pro léto 2023

Nejmodernější dámské kraťasy pro léto 2023

Dámské moderní kraťasy si pomalu začínají nacházet své místo v ženském šatníku. Většina žen si už bez nich nedokáže představit letní sezónu. Oblibě se těší nejen kraťasy sportovní, ale i elegantní. Dají se kombinovat s různými vrchními díly a můžete tak velmi snadno vykouzlit téměř jakýkoli outfit. Jaké kraťasy budou moderní v létě 2023?

Různá délka

Nohy a zadek zvýrazní krátké modely. Jsou ideální volbou pro ty ženy, které mají souměrnou postavu. Pro téměř jakoukoli postavu jsou vhodnou volbou kraťasy, které mají délku nad kolena. Pro chladnější čas můžete sáhnout do nabídky modelů s 3/4 nohavicemi.

Různé druhy materiálu

Velmi oblíbeným materiálem je bavlna. Je prodyšná a velice příjemná na dotek. Je vhodnou volbou i pro pokožku, která je citlivější. V nabídce naleznete bavlněné kraťasy určené jak pro volnočasové aktivity, tak i pro formálnější outfit.

Dalším materiálem, se kterým se u kraťasů můžete setkat, je elastan. Používá se v příměsi s bavlnou a takováto směs se dokonale přizpůsobí každé postavě a navíc je docela pohodlná. Pevnost a odolnost poskytuje polyester. Není mačkavý a dobře saje pot. Občas se setkáme s jeho směsí s elastanem. Příjemně chladivá je viskóza, která se vyrábí z rostlinné celulózy. Je ideální volbou pro celodenní nošení, neboť je vzdušná a pohodlná i do horkého letního počasí.

Různé střihy

Pořídit si můžete kraťasy různých střihů, díky kterým budete mít vždy jiný outfit. Pro téměř všechny druhy postavy je vhodný regular fit nebo straight fit. Jedná se o klasický rovný střih. Pohodlí nabízí loose fit. Ten je volnější. Naopak tělo obepíná slim fit. Obdobou je skinny fit, který také kopíruje postavu. Trendy střih určený pro běžné nošení je model s vysokým pasem.

Vyberte si kousky podle typu postavy

Pokud máte postavu tvaru přesýpacích hodin, volte kousky do pasu. Horní díl pak klidně zastrčte do kraťasů. Zajímavý outfit vykouzlíte s kousky, které na první pohled připomínají sukni. Jedná se o modely skorty.

Připomíná vaše postava hrušku a byla jste obdařena širšími boky a stehny? Zaměřte se na takové kousky, které zdůrazní váš štíhlejší pas. Měly by mít rozšířenější nohavice a připomínat by měly sukni stylu A. Co se materiálů týká, sáhněte do nabídky těch splývavějších.

A co by si pro letošní léto měla pořídit postava vzhledu jablko? Budou vám lichotit takové kousky, které mají elastický pas. Příjemný outfit vykouzlíte s napůl zastrčeným trikem.