Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 30.6.2023. Beran je připraven na změnu, Rak může očekávat dobré zprávy

Horoskop na dnešek – pátek 30.6.2023. Beran je připraven na změnu, Rak může očekávat dobré zprávy

Beran

Jste připraveni na změnu. Než ale zavedete určitou aktivitu, bude dobré, když si ověříte všechny dostupné informace, a to hned z několika zdrojů. Cítíte se sami se sebou spokojení, díky čemuž se chováte velmi uvolněně. Pokračujte, brzy se dočkáte uznání v zaměstnání. podporu můžete najít nejenom u svých nejbližších, ale také u kolegy, kterého jste dříve přehlíželi.

Býk

Vaše pohoda z vás přímo čiší! Vzhledem k tomu, že máte také velkou míru trpělivosti, stáváte se oblíbeným v kolektivu. Vaši blízcí lidé z vás budou mít radost. Pokud se pouštíte do namáhavé práce, tak je zapotřebí být opatrný. Hrozí problémy s namoženými svaly a vazy. Potřebujete se zašít někde, kde je ticho a klid. Hledejte místo, kde vás nikdo nebude rušit. Vypněte si mobilní telefon i počítač a věnujte se sami sobě.

Blíženci

Máte dostatek energie, nicméně ne na rozdávání. Bude proto dobré, abyste se zaměřili nejprve na důležité úkoly, teprve poté na ty, co snesou odklad. Protože nejste povrchní a umíte ocenit druhé, stáváte se oblíbeným spolupracovníkem. Učíte se metodou pokusů a omylů. Bohužel to nemusí dopadnout dobře. Abyste se něco naučili, bude zapotřebí aktivního získávání znalostí. Vaše dosavadní činnost je totiž dost pomalá a udělá více škody, než užitku.

Rak

Můžete očekávat dobré zprávy. Ty vám zaručeně spraví náladu. Dosažení vašich cílů je nadosah, stačí nepolevit ve snahách a být trpěliví. Zkuste vyzkoušet nové metody. Vaší hlavou hýří spousta nápadů, tak by to neměl být problém. Dejte si pozor, v těchto dnech vám hrozí dehydratace. Zaměřte se proto na dostatečný pitný režim, který působí taktéž jako prevence onemocnění ledvin. Máte potřebu jít si za svými cíli – nebuďte ale bezohlední ke svému okolí.

Lev

Vaše impulzivní chování vám může způsobit mnohé komplikace. Buďte proto velmi opatrní na to, co děláte, a co říkáte. Jedině tak se můžete vyhnout problémům. Opatrní buďte také na své fyzické zdraví. Cítíte se lehčí a máte rychlé reflexy. Současně ale hrozí problémy s nohama, jako je podvrtnutí kotníku a podobně. Dnes je na pořadu dne snění. Budete se ztrácet ve svých vlastních myšlenkách. Neutíkejte ale před ostatními.

Panna

Dnes vás čekají dobré zprávy. Snažíte se dosáhnout svých cílů, ale jste příliš urputní, takže vaše snaha se může minout účinkem. Náladu vám spraví posezení s přáteli nebo partnerem. Ti vám totiž rozumí a mohou vám i dobře poradit. Svých cílů se nemusíte vzdávat, stačí se na chvíli zastavit namísto neustálého tlačení se vpřed. Vyzkoušejte metody, kterých jste se dosud obávali. Budete mile překvapeni. V ohrožení jsou vaše ledviny, zaměřte se na dostatek pitné vody.

Váhy

Rozhodnutí, které jste kdysi udělali ve spěchu, se vám může vrátit. Možná, že ho přehodnotíte a změníte na něj názor. Je to v pořádku, ostatní vás pochopí. Dnešek bude opravdu produktivní. Máte spoustu energie a úkoly zvládáte pěkně jeden po druhém. Bylo by dobré skoncovat se špatnými návyky, jako je alkohol nebo kouření. Budete se cítit lépe. Je možné, že o sobě budete pochybovat. Pokud se bojíte kritiky, do ničeho se nepouštějte.

Štír

Vaše dobrá nálada je nakažlivá a díky tomu jste oblíbení ve společnosti. Lidi kolem vás se na vás budou jen usmívat. To vás podpoří k mimořádné výkonnosti. Je možné, že si toho všimne i váš nadřízený. Je načase zamyslet se nad svým jídelníčkem. Nedostatek vitamínů vám může způsobit velké problémy.

Střelec

Vaše plány jsou každému jasné a snadno se o nich diskutuje. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása. Je možné, že bude potřeba zavést několik úprav do vámi vymyšleného projektu, neberte si to ale osobně. Půjde o detaily. Je načase začít něco dělat pro správný metabolismus. Začněte se pohybovat, dodržovat pitný režim, zdravě se stravujte a dobře spěte! Snažíte se vyhýbat problémům. Vaše neutralita ale nemusí být nejlepší strategie.

Kozoroh

Jste připraveni začít konečně žít. Dříve jste se užírali myšlenkami, že toužíte po změně. S některými věcmi se ale nedá hnout, to už teď chápete. Dýchejte zhluboka, může vám to pomoci najít klid. Vaše hlava je plná nápadů. I když není vhodný čas pouštět se do jejich plnění, je dobré si všechny nápady zaznamenat. Když se k nim později vrátíte, můžete získat novou inspiraci.

Vodnář

Jednou jste šťastní a v jinou chvíli brečíte. Je načase snažit se najít rovnováhu ve svých emocích. Zkuste být chvíli o samotě nebo se věnujte činnostem, které vás nabíjí. Je načase být trochu sobecký, abyste pak do vztahů mohli dát to nejlepší z vás. To, že vás stále ještě bolí záležitost z minulosti neznamená, že nemůžete jít vstříc budoucnosti. Osvěžte své nápady.

Ryby

Navážete několik nových vztahů, které vám mohou otevřít celou spoustu příležitostí. S některými známostmi budete chtít sdílet více než obchodní vztah nebo přátelství. Nebraňte se komunikaci s ostatními lidmi, buďte přátelští. Vyplatí se vám to do budoucna. Zbytečně ztrácíte čas nad maličkostmi, které vás velmi vyčerpávají. Je načase zaměřit se jen na to, co je opravdu důležité. Hrozí, že díky svému smyslu pro zodpovědnost zešílíte.