Krása a módaRecenzeVlasy

Nejlepší olej na vlasy z drogerie: 3 TOP produkty do 170 Kč

Nejlepší olej na vlasy z drogerie: 3 TOP produkty do 170 Kč

Při hledání toho nejlepšího účesu a barvy často zapomínáme na péči o své vlasy, které následně pod vysokým množstvím chemických přípravků trpí. Konečky jsou suché, vlasy se často lámou a jejich úprava je složitá. Co s tím? Možným řešením je péče pomocí nejlepších olejů na vlasy, které seženete v síti každé dobré drogerie v České republice. Najděte si ten svůj a změňte své vlasy k nepoznání!

Olej na vlasy Herbal Essences

Právě olej na vlasy s arganovým olejem a výtažkem z aloe vera se řadí mezi nejlépe hodnocené produkty na vlasy očima zákazníků v síti drogerií v Česku.

Díky svému složení zanechává olej vlasy hladké a dokáže také napravit jejich dlouhodobé poškození. Samozřejmostí je také přirozený lesk vlasů. Cena je více než jen příznivá – vlasový olej Herbal Essences pořídíte již za cenu 139 Kč/100 ml balení.

Olejová esence GLISS Schwarzkopf 6v1 Miracles

Tento olej na vlasy slibuje účinek 6v1 a díky tomu se po jeho použití můžete těšit na výživu, lesk, hydrataci, péči, odolnost a také ochranu před teplem během fénování či žehlení vašich kadeří.

Dalo by se tedy říct, že zakoupením tohoto oleje ušetříte část vašich peněz a nemusíte si zakupovat zvlášť termo ochranné spreje či séra do vlasů.

Při své ceně 159 Kč/75 ml tedy rozhodněte neváhejte s jeho pořízením.

Noční elixír na vlasy Overnight Reconstruction

Kdo by nechtěl v noci do postele ulehnout se suchými vlasy a ráno se probudit s dokonale hladkými a vyživenými? To vše slibuje právě olej opět od značky Schwarzkopf GLISS, protože během vašeho sladkého spánku vlasový olej proniká do vláken, kde tvoří nové zdravější vazby.

Výsledkem jsou hladké, lesklé a vyživené prameny po probuzení. Elixír není nutné nijak oplachovat nebo z vašich vlasů smývat a zároveň také nezanechává žádné skvrny nebo znečištění na polštáři.

Pořídíte jej za 169 Kč/100 ml.

Jak spát s dlouhými vlasy