Móda

Nejlepší jarní oblečení od Vietnamců: 7 módních kousků, které si nenechte ujít

Nejlepší jarní oblečení od Vietnamců: 7 módních kousků, které si nenechte ujít

Nemůžeme ukázat na konkrétní věci, které jsou u Vietnamců nejlepší, protože vše závisí na osobním vkusu každého zvlášť. Nicméně, rádi bychom vás upozornili na módní kousky, kterým byste měla věnovat zvláštní pozornost, protože jsou pro jaro jako stvořené. Toto je nejlepší jarní oblečení od Vietnamců. 

1. Jarní šaty

Ve vietnamských obchodech můžete najít krásné lehké a vzdušné jarní šaty za výhodné ceny. Šaty jsou zde nabízeny v nejrůznějších velikostech, barvách, vzorech a jsou ušité z různých materiálů. Můžete tak vybírat z šatů, které lze nosit v chladnějších dnech ze začátku jara, ale také později, až se víc oteplí.

Detail na bosé nohy dívky v bílých šatech s taškou plnou jarních květin.

2. Halenky

U Vietnamců můžete najít nejrůznější volné i těsnější blůzy vhodné ke každodennímu nošení, ale také do kanceláře nebo na slavnosti. V halence se budete cítit elegantně, žensky, ale zároveň vám bude teplo, protože na jaře může být přece jen občas trošku chladno. 

3. Kabáty

Pokud nechcete příliš utrácet, ale máte zájem o rozšíření vašeho šatníku o přechodový jarní kabát, zajděte k Vietnamcům. Najdete tam spoustu svršku šitých v různých délkách, které vám pomohou pohodlně a se vší elegancí přejít ze zimy do jara.

Smějící se žena s mobilem u ucha v jarním kabátu.

4. Šátky

V některých vietnamských obchodech můžete najít tradiční vietnamské šátky, které jsou dováženy přímo z Vietnamu. Ty doplní a podtrhnou váš luxusní vzhled a zároveň zakryjí krk, na který by vám o jarních mrazících mohlo být zima. 

5. Vyšívané topy

Vietnamci jsou proslulí svými výšivkami na oblečení. Pokud chcete mít v šatníku skutečně originální jarní kousek, jsou právě topy s výšivkami přímo z Vietnamu tou pravou volbou. Nemusíte se bát, je možné je zakoupit v teplejších i lehčích provedeních, takže je budete moci použít za chladných dnů, ale také, až se oteplí. 

6. Obuv

Mezi nejlepší jarní oblečení od Vietnamců můžeme zařadit obuv, kterou zde koupíte často i o několik set korun levněji než v běžném českém obchodě. Vietnamci nabízí širokou škálu různých bot, včetně lehkých plátěných bot nebo sandálů, které jsou pro teplé jarní dny jako dělané. 

7. Doplňky

Aby váš outfit vypadal dokonale, je třeba doplnit ho například slušivou kabelkou, kšiltovkou, kloboukem, slunečními brýlemi, opaskem nebo nějakým šperkem. To vše jsou módní doplňky, které u Vietnamců najdete.