Recenze

Nejlepší bílá barva na vlasy: TOP 2 podle ověřených recenzí

Nejlepší bílá barva na vlasy: TOP 2 podle ověřených recenzí

Ze zkušeností svého okolí víme, že hledání bílé barvy bez následných žlutých tónů může být občas složité a tento proces může trvat i několik měsíců či let. Vybrali jsme proto pro vás v ověřených recenzích na Heuréce TOP 2 nejlepší bílé barvy na vlasy, abyste je měli na jednom místě a přehledně v tomto článku.

Nejčastější nedostatek bílých barev

Možná se ptáte, proč je důležitá recenze zrovna u bílých barev na vlasy. Bílá má být přece bílá, nebo ne? Ve skutečnosti si však zákazníci nejčastěji stěžují na to, že bílá není tak bílá, jak se může na obrázku krabičky s barvou zdát a vlasy naopak barví spíše do žluta, což ve většině případů nechceme.

Igora Vario Blond Cool Lift Cool Bleach Additive 

Tato barva na vlasy od značky Schwarzkopf je ve skutečnosti barvící krém, který se musí zkombinovat se zesvětlovacím pudrem Schwarzkopf Igora Vario Blond Plus/Extra Power a vyvíječem Schwarzkopf Igora Royal Developer. Získáte tak profesionální barvu, která dle recenzí nezanechává žádné žluté podtóny a je opravdu chladná.

Cena je příznivých 260 Kč, vy si však musíte k této částce připočítat ještě nákup zmíněného pudru a vyvíječe pro dosažení těch nejlepších výsledků, na které se těšíte. Tento zesvětlující krém navíc obsahuje technologii Fiber Bond pro posílení vlasů a eliminaci lámavosti. Mínusem může být tedy pouze vyšší cena.

L’Oréal Casting Creme Gloss 910 Blond

Tato značka je jistě všem velmi dobře známá, protože patří mezi leadery kosmetického průmyslu všeobecně, a to od make-upu po řasenky až barvy na vlasy. Jedná se o opravdu kvalitní kosmetickou značku, což dokazuje také recenze ověřené zákaznice konkrétně této barvy.

Použila jsem ji poprvé – na blond melír ve světle hnědých vlasech. Krásně propojila/přiblížila barvy, což byl můj cíl, a hlavně zanechala studené odstíny. Vyplatilo se mi ji nechat působit jen 10 minut, aby hlavně odrosty (světle hnědé) nebyly až nepřirozeně blond, nebo ještě hůř – do žluta, jako se stává u většiny zesvětlovačů. Pozor, není to přeliv (2.stupeň), jak se u Casting Creme Gloss může zdát, nejsvětlejší odstíny téhle řady jsou klasická barva až jemný odbarvovač! Za mě naprostá spokojenost a budu ji používat dál.

– ověřená recenze zákaznice na www.Heureka.cz