Móda

Nejkrásnější jarní šaty pro rok 2023

Nejkrásnější jarní šaty pro rok 2023

Ač to venku zatím příliš nevypadá, tak se k nám začíná blížit jaro a s tím souvisí znovu vytažení našich šatů. A že doma žádné jarní šaty nemáte? Nevadí! Dnes pro vás máme seznam jarních šatů, ve kterých vám to bude slušet a zároveň budete podle trendů z roku 2023 moderní.

Šaty „malé černé“

Tuto klasiku můžete nechat ve svém šatníku snad navždy. Letos se však dostávají do popředí volnější žerzejové střihy, a tak vám to bude nejenom slušet, ale budete se cítit i velmi pohodlně.

Šaty s průsvitnými detaily

Rafinované, ale ne vulgární Přesně tak by měly působit tyto lehce průsvitné šaty. Nemusíte toho však ukazovat mnoho, ale stačí kousek průsvitné látky na vhodném místě (třeba na rukávech) a hned bude váš outfit působit zajímavěji a neobyčejně.

Šaty z džínoviny

Tento kousek si jistě zamilujete. Budete ho moci totiž nosit jak s teniskami, tak i s lodičkami a vždy budete vypadat stylově. Není to ale jen univerzální kousek, ale existuje spousta jeho variant. Můžete mít šaty velmi krátké, ale naopak také velmi dlouhé. Záleží tak na jejich nositelce, který styl více preferuje.

Šaty v kobaltově modré

Přesně tato barva totiž bude hrát hlavní roli co se týče barevného oblečení. Konkrétně na šatech však působí výjimečně kouzelně, a tak v davu budete nepřehlédnutelné. Navíc je tato barva vhodná jak pro brunetky, tak i pro blondýnky, a tak pokud je doma ještě nemáte, určitě do nich zainvestujte.

Šaty ve výrazných barvách

Stejně jako předchozí bod, tak tento bod se bude týkat barev. Konkrétně to však bude všech výrazných barev, které jsou na barevné paletě k dispozici. Sice nejvíce se bude prosazovat červená a výrazně růžová, ale jakýkoli kousek ve výrazné barvě z vás udělá bohyni. Tyto kousky však poté kombinujte už jen s jednoduchými kousky, ať nevypadáte příliš přeplácaně.

Pouzdrové šaty

Nejenom, že tyto šaty pěkně komplimentují vaši postavu, ale jsou také takovou nepsanou klasikou, kterou by měla mít v šatníku každá žena. Tentokrát je ale nemusíte nosit jen do kanceláře, ale můžete je vytáhnout i běžně do města a rozhodně to nebude považováno za nevkusné. Proto neváhejte, otevřete šatníky a hned zítra je vytáhněte do světa. Byla by totiž veliká škoda je schovávat.