Nezařazené

Nejhorší partnerství dle znamení: Kdo si spolu nesedne?

Nejhorší partnerství dle znamení: Kdo si spolu nesedne?

Některá znamení se k sobě hodí, jiná si nesednou. Která jsou nejhorší partnerství podle znamení horoskopu?

Kozoroh a Beran

Obě znamení mají svoji pravdu a ani jedno z ní nehodlá ustoupit. Beran překypuje agresivitou a je prudký. Tichý Kozoroh tyto vlastnosti nemá v lásce. Beran zneužívá Kozorohovu náklonnost.

Lev a Býk

Ani jedno znamení se nehodlá přizpůsobovat. Díky tomu spolu nedokážou navázat soulad. Lev chce oslňovat, Býk má zase tendence usměrňovat. Lev chce mít vždy poslední slovo, rád utrácí. To se nelíbí šetrnému Býkovi.

Beran a Rak

Rak je hodně uzavřený a to Beranovi nesvědčí. Beran je naopak otevřený a upřímný. Je potřeba, aby spolu oba partneři komunikovali. Beran Raka příliš často kritizuje, Rak je podřízený a nechce se mu bojovat.

Ryby a Blíženci

Obě znamení jsou si hodně podobná a v tom tkví nebezpečí jejich společného soužití. Blíženci však dávají přednost rozumu, Ryby naopak citu a tak se nikdy nemohou shodnout. Blíženci mívají vysoké nároky na intimní život, což Ryby nechápou.

Váhy a Rak

Rak je velice náladový a má nevypočitatelnou povahu. Váhy jsou přelétavé a nestálé, vyžadují neustálou pozornost a jsou hodně žárlivé.

Štír a Lev

Obě znamení jsou vášnivá a umíněná a na svém případném vztahu musejí pracovat. Často se dostávají do konfliktních situací a to pak nastávají problémy.

Býk a Vodnář

Býk je znamení, které uctívá zásady. Vodnář se snaží vyhýbat překážkám a problémům.

Panna a Střelec

Panna je znamení citlivé často Střelci vyčítá malý zájem a nedostatek pozornosti. Stále se drží u partnera, kterému se to samozřejmě nelíbí.

Váhy a Kozoroh

Tato dvě znamení nemají nic společného. Váhy patří mezi extroverty a nemají nic uspořádaného. Kozoroh naopak stojí oběma nohama pevně na zemi. Pokud v sobě naleznou zalíbení, jedná se pouze o fyzickou přitažlivost.