Horoskopy

Dnešní horoskop – sobota 10.2.2024. Blíženci by ve vztazích měli převzít iniciativu, Pannu čeká v zaměstnání náročný čas

Dnešní horoskop – sobota 10.2.2024. Blíženci by ve vztazích měli převzít iniciativu, Pannu čeká v zaměstnání náročný čas

Beran

Zamyslete se nad tím, kde se chcete v budoucnosti vidět. Stanovte si jasný plán a pamatujte si, že dnes je ideální šance dosáhnout svých přání. Máte také příležitost dosáhnout velkého zisku s minimálními náklady. Protože vás mohou zastihnout zažívací potíže, je třeba dbát na vyváženou stravu a omezené užívání alkoholu. Protože Měsíc ve Vodnáři dělá lidi citlivějšími, můžete toho využít pro otevřenou komunikaci. Můžete flirtovat a seznamovat se, štěstí máte ve svých rukou.

Býk

Je vhodné zaměřit se na své finanční záležitosti, protože budete úspěšní při řešení problémů v této oblasti. Pokud máte možnost investovat do nemovitostí, udělejte to. Máte nedostatek energie, takže byste se měli věnovat činnostem, které vám umožní její doplnění. Pomoci může zejména pobyt na čerstvém vzduchu. Ve vztazích se nebojte převzít iniciativu. Vaše nápady lákají opačné pohlaví. Pokud se ve vaší domácnosti něco poškodí, zbytečně neodkládejte opravy.

Blíženci

Informace, které se k vám dnes dostanou, mohou mít mnohem větší význam, než jaký jim původně přikládáte. Dobře si zapamatujte své sny a dávejte si pozor na znamení. Vaše zdraví mohou ohrozit zažívací potíže. Stravujte se zdravě, vyplatí se chystat si jídlo doma, víte zaručeně, co v něm je. Ohledně milostných vztahů buďte vážnější. S výběrem životního partnera nespěchejte. Někdy je lepší být sám než v toxickém vztahu. Nebojte se převzít iniciativu při hledání nového partnera.

Rak

Máte dostatek síly, abyste se dnes vypořádali se vším, co vám přijde do cesty. Své plány neodkládejte a vrhněte se na jejich realizaci. Jestliže už delší dobu zvažujete, že začnete hubnout, je třeba začít právě dnes. Za prvé je k tomu ideální doba, jste nastaveni pro dodržování pravidel, a za druhé vaše „od zítřka“ zjevně nefunguje. Máte sklony k neuváženým činům, ale ty vám mohou způsobit mnohé potíže. Naštěstí za vámi stojí rodina, o jejíž podporu se můžete opřít.

Lev

V zaměstnání můžete využít toho, že umíte ostatní vhodně motivovat a navíc jim poskytujete dobré vedení. Výsledky vaší práce nezůstanou bez povšimnutí. Neslibuje nic, co nemůžete splnit, protože to snižuje vaši důvěryhodnost. Pokud se chcete konečně vyspat, neponocujte a před spaním si vyvětrejte. Pomůže také čas, který strávíte venku. Pokud chcete nový milostný vztah, budete zklamáni. Zadaní, ani vy to nemáte nejlepší. váš partner může zklamat vaši důvěru.

Panna

V zaměstnání i nadále odvádějte to nejlepší, co ve vás je. Váš nadřízený si pravděpodobně dává pozor na výsledky vaší práce, chybu si nemůžete dovolit. Pokud si chcete zachovat své zdraví, je zapotřebí začít se o sebe starat. Pravidelně cvičte a vyhýbejte se všem škodlivým návykovým látkám, jako je alkohol nebo nikotin. Zamilovaní, vy dnes budete okouzlující. Můžete toho využít k tomu, abyste opačnému pohlaví popletli hlavu a získali je na svou stranu.

Váhy

Pokud nechcete všude chodit pozdě, je třeba začít se chystat včas. Váš problém spočívá v tom, že si své činnosti plánujete nerealisticky. Dejte si pozor na přejídání, protože díky tomu můžete ohrozit své zdraví. Zadaní, i když máte v práci pořád co dělat, nemůžete si pomoci a chcete trávit co nejvíce času se svým partnerem. Udělejte si čas také na svou rodinu, můžete se dozvědět příjemné informace, které vám zvednou náladu. Pokud někdo potřebuje pomoc, neodmítejte ji.

Štír

Zapomeňte konečně na svou minulost. Nemusíte trávit čas tím, že se budete bičovat za chyby, kterých jste se dopustili. Důležité je poučit se z nich a jít dál. Toužíte vyzkoušet něco nového. Nebojte se vzít si s sebou dobrého přítele nebo partnera. Neklaďte na sebe přehnané požadavky a zjistíte, že umíte dosahovat dobrých výsledků i bez zbytečného nátlaku. Ukliďte si doma a vyřaďte nepotřebné věci. Mohou se hodit různým charitativním organizacím.

Střelec

Dnes dosáhnete úspěchu ve všech oblastech. Nebojte se v rodině vytáhnout citlivé téma, které jste až dosud neuzavřeli. V zaměstnání si můžete říci o bonusy, o kterých víte, že si je zasloužíte. Zkontrolujte své finance a dejte si pozor na zbytečné výdaje. Je ideální čas zbavit se závislostí nebo přebytečných kilogramů. Pijte dostatečné množství tekutin. Máte sklony až příliš upřednostňovat sami sebe. Proto se snažte dívat na záležitosti také pohledem ostatních.

Kozoroh

Dnes budete odměněni za svou cílevědomost a odhodlanost. Pokud tedy něco chcete, nebojte se jít si za tím. Čeká vás rušný den plný problémů, se kterými si ale umíte poradit. Objevit se mohou zažívací potíže, proto si dejte pozor na příliš tučná, sladká nebo kořeněná jídla. Nepřejídejte se. Chcete-li pohnout se svým milostným životem, právě dnes je k tomu ideální čas. Den je plný příležitostí, jen se nebojte je uchopit za pačesy.

Vodnář

Dostanete chuť začít na sobě pracovat. Není špatný nápad přihlásit se na nějaký vzdělávací kurz. Může být předmětem vašeho zájmu, ale i něco nového, co jste toužili vyzkoušet. I když máte chuť něco nového tvořit, výsledky tohoto snažení nemusí být precizní. Nebojte se proto zapojit do tvořivé činnosti s vašimi dětmi – tady vůbec nevadí, když dílo není dokonalé. Při rozhodování důvěřujte své intuici, která je dnes více, než rozum.

Ryby

Neodkládejte žádnou práci. Způsobíte si tak jenom stres, když se povinnosti začnou hromadit. Soustavná práce vám může naopak přinést velmi dobré výsledky. Snažte se strávit co nejvíce času venku, protože to vám může dobít baterky. Pokud si nejste jistí svými pocity, nechte si rozhovor s vaším partnerem na později. Vaše slova dnes mají velkou sílu, tak si dejte pozor, ať nikoho nezraníte nebo neurazíte.