Recenze

Nejhorší mýdla z drogerie: nekupujete si jedno 2024 i vy?

Nejhorší mýdla z drogerie: nekupujete si jedno 2024 i vy?

Mýdlo používáme všichni každodenně, a proto chceme nějaké, které splňuje naše představy a požadavky. Jak ale poznat ta nejhorší mýdla z drogerie, abyste se jim mohli vyhnout? Máme pro vás tipy na 4 charakteristiky, které se vyplatí sledovat. A pokud už opravdu nevíte kudy kam, spolehněte se na zkušenosti ostatních.

Jak poznat špatné mýdlo?

Ta nejhorší mýdla z drogerie mívají silnou a nepříjemnou vůni. Někteří lidé sice milují výraznou parfemaci, jen málokdo si ale bude stěžovat, že mýdlo voní příliš silně. Ideálně by tedy mělo vonět jemně a příjemně. Zásadní je také kvalita použitých surovin. Mýdlo by nemělo obsahovat uhelný dehet, zbytky alkalických látek, syntetické parfémy a barviva, BMHCA, SLS, DEA a TEA. Nekvalitní mýdla mohou vysušovat naši pokožku a okrádat ji o tolik potřebnou hydrataci. To potom vede k předčasnému stárnutí kůže.

  • Nadměrná a nepříjemná vůně
  • Nekvalitní a škodlivé suroviny
  • Špatně hydratuje
  • Vysušuje pokožku

Kvalitní mýdla existují

Dobré mýdlo si pak představte jako pravý opak. Parfemaci nemá buď žádnou nebo pouze (pří)jemnou podle toho co vy sami preferujete. Pokožku v žádném případě nevysušuje ale naopak ji zanechává hedvábně jemnou a hydratovanou. Je vyrobené z kvalitních surovin, a proto se můžete spolehnout, že vám nijak neuškodí. Bunusem mohou být přírodní složky nebo obsah aktivních látek.

Tipy na skvělá mýdla

Mezi tekutými mýdly zákazníci dm doporučují především tekuté mýdlo borůvky & vanilka od značky Balea a tekuté mýdlo antibakteriální náhradní balení od značky Balea. Z tuhých mýdel zase vyzkoušejte tuhé krémové mýdlo bambucké máslo od značky alverde NATURKOSMETIK, Creme Soft krémové tuhé mýdlo od značky NIVEA a tuhé mýdlo Sensitive od značky Balea. U všech najdeme desítky skvělých hodnocení jejich ceny se pohybují mezi patnácti a třiceti korunami.