Krása

Nejhorší krémy z drogerie: nekupujete si těchto 5?

Nejhorší krémy z drogerie: nekupujete si těchto 5?

Jaký je nejhorší produkt z drogerie není snadné konkrétně určit, protože, co jedna žena považuje za nejhorší, druhé může naprosto vyhovovat. Existují ale faktory, které mohou ovlivnit váš výběr tak, abyste si koupila produkt, jež je kvalitní a účinný. Toto jsou nejhorší krémy z drogerie a vlastnosti, díky kterým je rozeznáte od lepších výrobků. 

1. Nevhodné složení

Před nákupem krému si vždy pozorně přečtěte seznam složek, z kterých byl krém vyroben. Pokud na obalu najdete spoustu chemických látek, buďte obezřetná, protože některé ingredience mohou způsobit podráždění pokožky a vznik nejrůznějších alergických reakcí. Volte raději produkty s přírodními složkami, díky kterým můžete předejít řadě zdravotních komplikací.

Žena v laboratoři hledící do mikroskopu.

2. Příliš nízká cena 

Při výběru krému se dívejte také na jeho cenu. Levnější produkty mohou být nekvalitní, méně účinné a vyrobené neetickým způsobem. Navíc mohou být často testovány na zvířatech a způsobovat zdravotní potíže. 

3. Nekvalitní obal

Jakmile se vydáte do drogerie na nákup krému, věnujte pozornost jeho obalu. Nejde o to, aby byl krásný, ale hlavně funkční. Kvalitní krémy můžete zakoupit v pevných a elegantních obalech, které nijak neznehodnocují svůj obsah. Levné a nekvalitní obaly mohou zmenšovat účinnost krému a podporovat procesy, jež způsobují rychlé kažení produktu. 

4. Silné aroma

Někomu může silná vůně krému vyhovovat. Většině lidí ale silné aroma vadí, protože může způsobovat bolest hlavy a další zdravotní komplikace, jako jsou například závratě. Pokud navíc krém voní až příliš chemicky, může to být známkou toho, že při výrobě krému byly použity levné aromatické látky. 

5. Málo informací 

Krémy, o kterých není možné zjistit dostatek informací, jako je například způsob jeho výroby, složení nebo původ a historie značky, jsou podezřelé. Takové produkty můžeme zcela určitě zařadit mezi nejhorší krémy z drogerie.

Detail na ruce mazající se krémem.

Toto jsou vlastnosti, které mají nejhorší krémy z drogerie. Díky výše uvedenému přehledu můžete snadno odhalit nekvalitní produkt, který vám může způsobit řadu zdravotních problémů. Ušetříte také peníze za krémy, které nemají účinnost, již slibují.