Móda

5 kusů oblečení, které vás udělá starší: Tomuto se vyhněte

5 kusů oblečení, které vás udělá starší: Tomuto se vyhněte

Volba oblečení není něco, co byste měla odbýt. Existují některé svršky, které vám mohou přidat i několik let navíc. Pokud chcete vypadat mladě a svěže, nechte si poradit a v tom, jaké kousky byste v šatníku rozhodně neměla mít. Tady je 5 kusů oblečení, které vás udělá starší. Tomuto se vyhněte.

1. Maxi oblečení

Zde nehovoříme o elegantních a moderních maxi šatech, ale o oblečení, které je o několik velikostí větší, než je ta vaše. Vyhněte se módním kouskům, které na vás vypadají jako pytel od brambor. Zvolte správný střih, který upozorní na vaše přednosti a šikovně skryje to, co nechcete, aby bylo viditelné.

Detail na ženské břicho v kalhotách s širokým pasem.

2. Mini oblečení

Asi není třeba vysvětlovat, že příliš krátká sukně nebo špíčky vylézající z příliš těsných džín nevypadají příliš lichotivě. Pokud chcete vypadat mladě a moderně, nenoste malé oblečení, které zdůrazňuje nedostatky na vaší postavě, nebo které vypadá neupraveně. 

3. Zastaralý design

Zjišťujte, co zrovna letí a je trendy. Vyhněte se zastaralým vzorům, které nosí babičky, a raději vybírejte design oblečení, který nosí mladší ročníky. Dejte ale pozor, abyste nepůsobila infantilně. Dětinskost není v módě ženy žádaná. Chcete působit mladistvě, elegantně a vyzrále, ne jako dívka ze střední školy.

4. Tmavé barvy

Nebojte se zainvestovat do módních kousků, které jsou barevné a vyzařuje z nich mládí a energie. Příliš tmavé barvy a upjatý módní styl přidává každé ženě o několik let navíc. Přeci nechcete působit nudně a nezajímavě. Pozor si ale dejte na příliš výrazné barvy a strakaté vzory, které působí až příliš zmateně. 

5. Extrémní množství šperků

Když si vybavíte některé babičky, co vidíte? Možná to může být starší dáma, která je ověšena nejrůznějšími řetízky, korály, náramky a množstvím zlatých prstenů. Vyhněte se příliš velkému množství šperků. Zvolte raději decentní módní doplňky, které jsou pro mladistvý vzhled typické.

Vážně se tvářící žena sedící v křesle, držící se za náušnici.

Toto je 5 kusů oblečení, které vás udělá starší. Tomuto se vyhněte a můžete si být jistá, že se za vámi budou muži ještě dlouho otáčet. Nebojte se experimentovat, ale vždy dbejte na to, abyste se vy sama cítila ve svém oblečení žensky, elegantně sebevědomě a hlavně komfortně.