Horoskopy

Náruživá znamení: TOP 3 znamení závislá na milování

Náruživá znamení: TOP 3 znamení závislá na milování

Někteří z nás mají vyšší potřebu sexu nežli ostatní. Milování a fyzický kontakt k životu patří a jistě se shodneme na tom, že je to činnost velice příjemná. Zatímco někdo si vystačí s milováním párkrát do měsíce, jiní by ho mohli mít i několikrát za den. Kdo patří mezi náruživá znamení zvěrokruhu?

TOP 3 náruživá znamení zvěrokruhu

Myslíte si o sobě, že jste posedlí touhou po milování, blízkosti a fyzickém kontaktu? Nebo jste naopak ta skupina lidí, která by se bez sexu klidně dokázala obejít? Tohle jsou za nás 3 nejvíce náruživá znamení zvěrokruhu. O nich bychom skoro mohli říci, že jsou na sexu doslova závislá.

  • Střelec
  • Býk
  • Lev

Střelec

Střelci sex milují a rozhodně se tím netají. Neustále cítí potřebu být u někoho blízko, chtějí se mazlit, laskat a vzájemně se škádlit. Nejenže bez sexu Střelci nedokáží žít, ale hrozně neradi se v něm nudí. Proto neustále vymýšlí nové polohy, nebojí se experimentů ani milování na netradičních místech. S těmito lidmi se za dveřmi ložnice nikdy nudit nebudete. Budou to vždy oni, kdo bude iniciovat pohlavní styk.

Býk

Pokud jde o sex, jsou zrozenci Býka takřka neunavitelní. Mohou se milovat klidně celou noc a ráno stejně nebudou mít dost. Sex od svých protějšků vyžadují i několikrát za den, často je s nimi těžké držet krok. Když jim odepřete milování, projeví se to na jejich náladě, rázem budou podráždění a klidně se i urazí. I Býci v sexu rádi experimentují a zkouší nové věci.

Lev

Lidé narození ve znamení Lva milují fyzický kontakt, rádi se mazlí a tulí. Rádi vyjadřují své city i fyzickým propojením, proto vás nepřekvapí, že právem patří mezi náruživá znamení, která skrze sex projevují lásku. Fyzický kontakt je pro zrozence Lva zásadní, když se jim ho nedostává, nejsou ve vztahu spokojení. V sexu se nesmí nudit.