Horoskopy

Morbidní znamení zvěrokruhu: s těmito 3 si kriminálku užijete!

Morbidní znamení zvěrokruhu: s těmito 3 si kriminálku užijete!

Také si libujete v kriminálkách a fascinují vás true crime podcasty? Možná jste se jen nechali strhnout vlnou trendů, možná to souvisí s vaším znamením. Některá znamení zvěrokruhu si totiž v morbidních tématech přímo lebedí a největší radost jim uděláte dobrým hororem. Pokud tedy vybíráte vánoční dárky a přemýšlíte, čím své blízké potěšit. Nebo „jen“ chcete vědět, s kým máte tu čest. Bude pro vás tento článek velmi užitečný. Přečtěte si, která známe ta nejvíc morbidní znamení.

Beran

Berani jsou lidé přímo fascinovaní zločinem! Milují sledovat vše s kriminální tématikou a největší radost jim dělají skutečné krváky. Pokud jsou navíc příběhy inspirované realitou, tím lépe. Obdivují dobře provedené zločiny i jejich pachatele a toto uznání se může snadno přehoupnout až k patologickému jednání. Mezi Berany najdete fanoušky padouchů i jejich napodobitele.  

Lev

Pokud Lvi páchají vraždy či jiné trestné činy, pak je jejich motivem uznání okolí. Z toho důvodu nebývají mezi Lvi nedopadení pachatelé. Rádi se svými činy totiž chvástají, a to nemohou, pokud se k nim sami nepřihlásí. Většina Lvů však pochopitelně zůstává na světlé straně zákona a jako takoví mohou tíhnout k neskrývanému obdivu zločinců. Právě Lvi často píšou odsouzencům do vězení a chtějí se s nimi přátelit.

Panna

Panny milují true crime! Na smyšlené příběhy vražd je neutáhnete, jak jde ale o skutečný případ, budou stát v první řadě. Své „oblíbené“ vrahy znají do naprostých detailů a jsou schopné o nich hovořit s vědeckou přesností a hloubkou. Panny jsou ideální kandidáti pro tvorbu s true crime tematikou, jelikož jsou odhodlané zjistit i ten nejmenší detail.  Drsné detaily je fascinují a právem patří mezi nejvíce morbidní znamení zvěrokruhu.