Horoskopy

Nepraktická znamení zvěrokruhu: jaká jsou to v roce 2024

Nepraktická znamení zvěrokruhu: jaká jsou to v roce 2024

Nemá vlastnosti a dovednosti praktické pro život? I to se stává! Možná za tím stojí horoskop. Někteří lidé jsou skutečně praktičtí a dokážou si zorganizovat naprosto jakoukoli stránku svého života tak, aby klapala jako dobře namazaný stroj. A pak jsou tu tací, kteří nikdy nic nestíhají, celý svůj život mají dojem, že jim něco uteklo, a pokazí vše na co sáhnou. Příčin může být plno, možná jde ale prostě o nepraktická znamení zvěrokruhu. Jaká jsou ta „nej“?

Beran

Berani často jednají s horkou hlavou, ale asi každý ví, že nejrychleji vždy neznamená nejlépe. Pustit se do práce bezhlavě sice může vypadat efektně, ve skutečnosti ale za Beranovou iniciativou tkví právě jeho horkokrevnost. Pouští se do všeho bez rozmyslu, a proto volí nepříliš praktická řešení. Jsou neklidní, náladoví a podráždění. Navíc pro Berana bývá důležitější prosazení vlastní vůle, nikoli skutečnost, že jde o nejlepší možnou cestu.

Blíženci

Také Blíženci bývají obvykle přesvědčeni o správnosti svých názorů a příliš neřeší, zda je jimi navrhované řešení praktické nebo nikoli. Kritiku navíc nesnášejí dobře a reagují na ni poněkud přecitlivěle. Blíženci mají obrovskou představivost, která může přejít až do chorobné lhavosti. Pokud vám vypráví neuvěřitelný příběh, vsaďte se, že je alespoň z části smyšlený. Své projekty mají vždy rozjeté na více frontám a jen málokdy jsou schopní všechny dotáhnout do konce.

Vodnář

Vodnáři bezesporu patří mezi velmi nepraktická znamení zvěrokruhu. Lidé narození ve znamení Vodnáře mají komplikovanou povahu a dennodenně bojují se svou leností. Rozhodují se impulzivně, jsou netrpěliví a milují vše originální či jiné. Pokud je ovšem něco odlišné, neznamená to, že je to lepší. Občas jde totiž o tu nejvíce nepraktickou volbu, ale Vodnáři jsou s ní spokojení. Stačí jim, že se odlišují.