Horoskopy

Podrážděná znamení zvěrokruhu: tato 3 berte s rezervou!

Podrážděná znamení zvěrokruhu: tato 3 berte s rezervou!

Podle astrologie se s každým znamením zvěrokruhu pojí určité vlastnosti. Některé jsou pozitivní, jiné méně. Se všemi se však musíme naučit žít. Máte ve svém okolí lidi, kteří jsou často bezdůvodně podráždění? Možná za to může jejich horoskop! Víte, jaká jsou ta nejvíce podrážděná znamení zvěrokruhu?

Beran

Berani umí být velmi intenzivní. Veškeré emoce prožívají jako žádná jiná znamení, a proto se není čemu divit, že to platí i v případě těch negativních. Jsou sice přátelští, otevření a často překypují dobrou náladou. V nepříjemných situacích však může jít o velmi podrážděné jedince, kteří se snaží jít hlavou proti zdi. Jsou roztěkaní a mají horkou hlavu. Beranovi však musíme přičíst k dobru, že za každou cenu bojuje čestně. Oplývá přirozenou sebedůvěrou, díky čemuž se nemusí uchylovat k podpásovému jednání.

Rak

Raci jsou podobně jako Berani poměrně emocionální a právem je počítáme mezi nejvíce podrážděná znamení zvěrokruhu. Jsou sice velmi zodpovědní a je na ně spoleh za všech okolností, musíte však u nich počítat s obrovskou náladovostí. Mají bohatou fantazii, kterou uplatňují v osobním i pracovním životě, potřebují se však cítit bezpečně. A tak si připadají především mezi svými blízkými. V situacích, které pro ně nejsou příliš komfortní, tak mohou být Raci snadno podráždění, doma v klidu to ovšem bývají praví sluníčkáři.

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou známí tím, že si veškeré emoce nechávají pro sebe. Jejich emocionální prožívání je intenzivní, okolí však může snadno nabýt dojmu, že se problém Kozoroha vůbec nedotýká. To však nebývá pravda. Kozoroh se s problémy vyrovnává vnitřně, a v případě, že se mu to nedaří, bývá silně podrážděný. A není se čemu divit! Získává tak totiž, částečně vlastní vinnou, že je problém sám.