Horoskopy

Paranoidní znamení zvěrokruhu: na tyto 3 si dejte dobrý pozor!

Paranoidní znamení zvěrokruhu: na tyto 3 si dejte dobrý pozor!

Opatrnost není špatná vlastnost, a v mnoha životních okamžicích se skutečně hodí, pokud se však přehoupne před určitou hranici, může hraničit až s paranoiou. Paranoidní lidé šetří důvěru a jen málokdo si je dokáže získat na svou stranu. Jsou podezíraví a jejich život je protkán neustálými pochybnostmi. Která znamení zvěrokruhu paranoidnější než jiná? Známe odpověď!

Váhy

Váhy bezesporu patří mezi nejvíce paranoidní znamení zvěrokruhu. Jsou sice známé pro svou touhu po harmonii a největší obavy mají z nenadálého konfliktu. Velmi je děsí, že by mohly svým jednáním ublížit druhým. Záleží jim na tom, jaký dojem vyvolávají u svého okolí. Proto jsou velmi paranoidní ohledně toho, co si o nich myslí jejich okolí. Představa, že ji někdo pomlouvá za zády, je totiž pro Váhu naprosto příšerná. Kritiku snáší velice obtížně a nezvládají se s ní efektivně vypořádat.

Blíženci

Blíženci jsou sice známí svou otevřenou a přátelskou povahu, zároveň však patří mezi ta nejvíce paranoidní znamení zvěrokruhu, která známe. Pro Blížence je velmi typická rozdvojená povaha, která může způsobit paranoidní chování. Svému okolí nedůvěřují a informace, které od jiných získávají, si potřebují neustále prověřovat. Zrady se bojí přímo panicky a pokud je jednou zradíte, už vám další šanci nejspíš nedají.

Býk

Býci milují luxus a více než jiným znamením jim záleží na hmotných statcích. Jsou tudíž velmi paranoidní, pokud jde o jejich bohatství. Pokud budou mít pocit, že je chcete okrást, nebudou se bát ani přímo konfrontace. Své zájmy chrání za všech okolností a v krajních případech mohou jít až přes mrtvoly. Stejně jako si chrání hmotné bohatství, lpí i na svých blízkých vztazích. A proto pokud někdo ohrožuje blízké Býka, se zlou se zpravidla potácí.