Horoskopy

Frigidní znamení: těchto 5 postrádá sexuální apetit

Frigidní znamení: těchto 5 postrádá sexuální apetit

Když někomu řekneme, že je frigidní, bere to jako urážku. Přitom se jedná o závažné onemocnění, které podle statistik postihuje častěji ženy nežli muže. Kdo patří mezi frigidní znamení a postrádá tak sexuální apetit?

Co je frigidita?

Frigidita je porucha sexuální touhy. Není to výmysl, kterým by se muži nebo ženy vymlouvali, aby nemuseli mít sex. Jde o stav, kdy je jedinec chladný vůči sexu. Nemá o milování zájem, nepociťuje vzrušení a nereaguje na pohlavní dráždění.

Frigidní znamení zvěrokruhu

Která znamení zvěrokruhu nemají takovou potřebu sexu jako jiná? Patříte mezi frigidní znamení, nebo se vás nezájem o sexuální život absolutně netýká?

  • Ryby
  • Blíženci
  • Rak
  • Panna
  • Kozoroh

Ryby

Lidé narození ve znamení Ryb často utíkají od reality do svého vlastního vymyšleného světa. Stává se tak, že nejeví zájem o sex v reálném životě, místo toho o něm fantazírují jen ve své hlavě. Ve vztahu jim to nejednou zadělá na nepříjemnosti.

Blíženci

U Blíženců je to jako na houpačce. Skrývají v sobě dvě osobnosti. Zatímco jedna je náruživá, druhá nemá takovou potřebu sexu. Často se to v nich pere, mnohdy si nevědí rady ani sami se sebou a stává se, že se kvůli občasnému nezájmu o sex zlobí sami na sebe.

Rak

Mezi frigidní znamení zvěrokruhu patří také Rak. Tito lidé totiž daleko více, nežli po fyzickém kontaktu s druhým člověkem, touží po duševním souznění. Povídat si, mazlit se, tulit se – to klidně můžou. Ale na sex je až tolik neužije.

Panna

Zrozenci Panny se netají tím, že touží po dokonalosti. A dokonalost vyžadují nejen sami od sebe, ale i od lidí okolo. Z toho plyne jediné: často se Panny až příliš soustředí na to, aby jejich milování proběhlo bez jediné chybičky, až kolikrát úplně ztratí chuť a zájem.

Kozoroh

Kozorohové jsou až příliš zaneprázdnění kariérou a postupem vzhůru na pracovním žebříčku, že jim nezbývá čas na to, aby mohli myslet na sex. Jsou často tak vyčerpaní, že na milování nezbývá energie. Partnerské vztahy tím hodně trpí.